Wpis z mikrobloga

Tak mnie ciekawi co myślą ludzie, którzy decydują się na dziecko...
Myślicie, że wasze dziecko chciałoby przyjść na świat, w którym cały ekosystem powoli wymiera?
Po to, aby pracować przez 40 lat swojego życia, aby nie cierpieć jeszcze bardziej z powodu niespełnionych potrzeb, które na tym świecie trzeba spełniać pod groźbą wariującego systemu nerwowego, czy może po to by poznać podczas tego życia ludzi, którzy w większości są źli, bo taka ich natura? Po to by doznać wypadku, lub przewlekłej choroby, która sparaliżuje do końca życia? Po to by w końcowym rozrachunku umrzeć w bólu, na atak serca, raka, wylew czy udar?

#antynatalizm #bekazpodludzi = #bekaznatalistow #dzieci
  • 18
@fapowiczowski: Co Ty pedał jesteś? Wsadzaj Beniz w Baginę i nie dyskutuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślisz, że ktoś biedny miał kiedyś takie myśli? Pewnie, że miał! Dlatego się nie rozmnożył, a cała biedota umysłowa z seksu zrobiła sobie rozrywkę, gdy antykoncepcji prawie nie było. Jeszcze najważniejsze powiedzenie (mój dziad tak robił, później mój ojciec, tak teraz ja tak robię, więc i Ty musisz.)

Tylko dzięki internetowi
@fapowiczowski: Może przyszłość przyniesie tym dzieciom nowe, lepsze perspektywy. Kolonizacja Marsa, nowe jeszcze nie znane technologie, które poprawią jakość życia i ekologię. Epidemia, która wybije patusów. Nigdy nie wiesz, nie ma co patrzeć tylko w czarnych barwach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fapowiczowski: poprostu nie każdy ma takie życie jak ty. Wejdź sobie na profil pana @blackpill_RAW i wyszukaj opowieści z serii #harlekimydlaprzegrywow . ja poprostu jestem swoim dzieciom w stanie zapewnić jakościowy materiał genetyczny, własnosciowe mieszkanie w strzeżonym osiedlu developerskim w dużym mieście wojewódzkim i samochód klasy premium na osiemnastkę. Dzięki temu oraz badaniom prenatalnym jestem w stanie zapewnić swoim dzieciom życie herosa - króla życia. Natomiast jeśli ciebie nie stać na
masz **ujowe życie


@AnileweZ:

nie każdy ma takie życie jak ty


@Mokrysiusiak3:

to się zabij


@szymonn226:

nie każdy jest #!$%@? biedakiem niewolnikiem


@Gorylica_Ada:

W skład was tyle jadu? Brzydka prawda dotarła do waszych kiepskich móżdżków?

ja poprostu jestem swoim dzieciom w stanie zapewnić jakościowy materiał genetyczny


@Mokrysiusiak3: twój nick wiele mówi o twoim wartościowym materiale genetycznym. Tylko osobnik z ,,jakościowym materiałem genetycznym" mógł wymyśleć sobie taki nick