Wpis z mikrobloga

@Krafcuu: Britax Romer Dualfix M i-Size
Mam ten i był wart każdej złotówki. Młody ma znacznie więcej miejsca niż miałby w Sironie Cybexa, do tego regulacja siedzi/leży, do tego jazda tyłem lub przodem więc póki się mieści będzie jeździł tyłem no i najważniejsza zaleta, za którą wprost kocham ten fotelik - obrotowy 360st.
Obracasz sobie fotelik na bok, wsadzasz bombla, dociągasz pasy, sprawdzasz czy wszystko OK, a to wszystko bez ekwilibrystyki
@virusriddle: poczytałem sobie o nim trochę i rzeczywiście interesujący . Muszę przemyśleć czy nie zrobić tak jak polecasz . Te pare stówek więcej, a jak rzeczywiście jest taki dobry i gwarantuje bezpieczeństwo mojej córce to chyba go kupię .
@Krafcuu: bezpieczeństwo gwarantuje każdy fotelik markowy niekupowany w markecie:P moje plecy dziękują za ten zakup za każdym razem jak trzeba dziecko wsadzić/wyjąć z auta. Niby ma też dodatkowe systemy bezpieczeństwa do uderzeń bocznych itp ale to jak każdy w cenie 1000+. Tak serio kupiłem go by sobie ułatwić życie tak samo jak kupowałem Atona z bazą bo nie wyobrażałem sobie zapinać fotelik pasem :D
Jedyny minus to taki, że fotelik jest