Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie mirki proszę o radę.
Czy myślicie, że warto jeszcze pchać się w sklep internetowy z ubraniami dla kobiet? Obserwuję takie sklepu na Facebooku, w których gdy pojawia się nowa kolekcja to w jeden wieczór znika cała. Obecnie tych sklepów jest miliony, ogromna konkurencja. Oczywiście ja to wiem i zaznaczę, że zależy mi tylko na tym, żeby dzięki takiemu sklepowi wyżyć, a nie zostać milionerem. Nie mam aktualnie pracy i szukam rozwiązań..
Myślicie, że pomysł, żeby poszukać fajnych ciuchów, porobić zdjęcia takie które teraz się najbardziej sprzedają czyli ładna dziewczyna robi sobie zdjęcie w lustrze, zapłacić może jakieś instagramerce za post w tych ciuchach może się udać? Nie mam doświadczenia w biznesie, ale chciałbym coś zrobić w moim życiu, może zaryzykować by żyło się lepiej

#pracbaza #praca #biznes

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f425f96e17b553ed4d37518
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Sklep online z ciuchami to nie jest zły pomysł, najważniejsze by mieć ściśle i jasno określoną grupę docelową i analizę konkurencji. Zastanów się dla jakich kobiet ma to być sklep, czy nastolatek, w średnim wieku, dojrzałych, jakie ubrania tam będą - basic, eleganckie, dla określonej subkultury, itp. Potem zobacz ile jest sklepów o podobnej tematyce, co robią źle, co dobrze, jakie mają ceny, w jaki sposób komunikują do swojej grupy