Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Czy jednemu z zaledwie siedmiu powstałych sztuk Poloneza Analoga wolno plusa? Nikt nigdy nie pulsuje Analoga, bo mało kto wie o istnieniu takiego dziwadła ( ͡ ͜ʖ ͡)
#fso #polonez #motoryzacja #polskamotoryzacja #prl moje zdjęcie, zrobione w #krakow #tworczoscwlasna #fotografia
kierowcakumbajna - Czy jednemu z zaledwie siedmiu powstałych sztuk Poloneza Analoga w...

źródło: comment_1598208876qBfhQ1XPwGbogPrXnzOQD4.jpg

Pobierz
  • 22
podniesienie całej budy o pół metra, żeby zyskać może 5 cm prześwitu, to też mistrzostwo :D


@qrcok: całkiem jak w współczesnych SUVach - po prostu wyprzedził swoją epokę ;)

a tu? no ni-chu-ja, opony seryjne i jeździj kierwa po torze :V

@SonyKrokiet: to ty sobie spróbuj wyobrazić most z poloneza obciążony jakimiś nawet niewielkimi ATkami ;> Nie wiem czy wytrzymałby jeden pełen obrót ;>
@hrumque: w Truckach mosty były wzmocnione a koła większe niż seryjne ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą Analog miał jak pamiętam układ napędowy z Suzuki, więc raczej powinno wytrzymać, chyba że wrzuciłbyś tam opony z Jelcza albo Ursusa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qrcok: moim zdaniem Caro to zdecydowanie PRL bo konstrukcyjnie to dalej duży fiat po poprawkach,
@goferek: nie każdy ogląda TVN turbo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Trismagist: wydaje mi się że to koła 14", ale sprawdzę na innych zdjęciach w domu
@SonyKrokiet: każda ze sztuk miała inny rodzaj napędu, pierwsza sztuka na przód, kolejne 4x4, był ten model z tylnym napędem
@kierowcakumbajna: nah, zapomniałeś o tym że większość egzemplarzy była na sieczkarniowym 1.6, bodajże z wtryskiem lub na gaźniku, no i jeden na XUD-zie 1.9 z Citroena ( ͡° ͜ʖ ͡°) ah, no i niemal każde miało inne malowanie, jedno było granatowe, inne (picrel) co było w Otrębusach rzułte, a to co stało w warszawskim Muzeum Motoryzacji było ciemnozielone z naklejonymi grafikami

SonyKrokiet - @kierowcakumbajna: nah, zapomniałeś o tym że większość egzemplarzy była...

źródło: comment_1598255067JFZjOjxTN9qMRsLBxC5ft2.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SonyKrokiet: dokładnie każdy miał też inne orurowanie, inne drzwi z tyłu oraz takie pierdoły jak lampy z tyłu z dużego fiata, poloneza combi albo #!$%@? wie czego. Klamka klapy bagażnika w tym któremu robiłem zdjęcia jest normalnie z drzwi xD popołudniu podeślę więcej fot
pierdoły jak lampy z tyłu z dużego fiata, poloneza combi albo #!$%@? wie czego. Klamka klapy bagażnika w tym któremu robiłem zdjęcia jest normalnie z drzwi xD


@kierowcakumbajna: Zasada Zapasów Magazynowych™ ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą klamki z drzwi w klapach bagażnika to nie nowość, w Lanciach czy Fiatach też tak było niejednokrotnie XD also te lampy to najprędzej z FSO 125p Kombi, wersja kombi Poloneza ostatecznie