Wpis z mikrobloga

No to jestem skazany na granie w gry na emulatorze NES/SNES :D
Zawsze jak jest jesień i zima to mnie bierze na nostalgię i granie w gry NES/SNES.
Ostatnimi dniami grałem sobie w gry PSX, ale tani pad odmówił posłuszeństwa, a nie chce mi się narazie ani kupować nowego, ani grać w gry psx na klawiaturze.
Za to gry nesowe/snesowe chętnie pogram na klawiszach bez grymasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także emulatory już pobrane i otwieram przedwcześnie sezon na jesienne granie w pixele. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jesien #gry #retrogaming #nes #snes
  • 15
@obieq: Można,wrzucasz na karte sd romy od emulatora ktorego wybierasz. Bateria wdl producenta na 4 godziny intensywnwgo grania wystarcza- ja przy nieco sciemnionym wyswietlaczu podnioslem do 6h.Na youtubie ktos odpalił na tym nawet Quake 2. Z Ceną różnie ja na allegro za 350 zł znalazłem.
@sanczo_spido: myslalem ze troche tansze bedzie ale ok, poszukam bo widzialem na ali/banggood moze trafi sie jakie promo, albo popatrze za podobnym sprzetem. Niby cena nie jest zla ale szukalem czegos tanszego. Dzieki
@sanczo_spido: testowałeś gierki z ps1? Widziałem, że konsolka ma problemy z n64 ale chyba ps1/snes/gba powinno śmigać, ma to wbudowane jakieś znośne emulatory, gdzie tylko wrzucasz romy i grasz czy trzeba się bawić żeby to dobrze działało?
@zabaracer: z ps1 jescze nie testowalem mam gdzieś residenta 2 to sprawdze. Podstawowo nie ma wgranych emulotarow z n64 i nintendo ds. To drugie testowalem i niestety szybkosc rozgrywki nie powala choc da sie grac, ale przyjemnosci z tego żadnej.Snes i gameboy nie ma żadnych problemów nie wszystkie romy działaja też z obserwacji na emulatorze Mame 32 albo jak coś zle robie. Ma wbudowane juz emulatory przy starcie także wrzucasz na