Wpis z mikrobloga

Jak mi się smutno zrobiło gdy to zobaczyłem. Biedna różowa. 3k polubień na Badoo i tylko 10 chadów do wyboru :(
Przecież 3k polubień to bardzo mało. Ja np. 3k polubień nie wykręcę w 10 lat na Badoo i Tinderze razem wziętymi.
Te różowe to naprawdę są biedne. Co to za wybór? Ja rozumiem że 100k albo milion i to najlepiej chadów ale żeby tak 3k? Rynek dzików jest roz...
A tak poważnie to co tu się? Widzicie to panowie? Dla was marzeniem jest 50 polubień a tu biedna różowa ma tylko 3k polubień i zaledwie 10 chadów. Na resztę nawet nie splunie xD
Teraz sobie pomyślcie ile k polubień mają te najlepsze. I wy się jeszcze łudzicie ze znajdziecie dziewczynę i warto do jakiejś startować? Roksaaaaa tylko pozostaje i taka jest prawda.
#przegryw #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowypasek #rozowepaski #badoo #tinder #niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow
P.....z - Jak mi się smutno zrobiło gdy to zobaczyłem. Biedna różowa. 3k polubień na ...

źródło: comment_1598300717zM4IhB7ROFkfzP0V0RaGqD.jpg

Pobierz
  • 70
@Przegrywiusz Ja na Badoo miałem 3 polubienia w dzień. A na tinderze w wojewódzkim ok 30 w 7h. W warunkach roku akademickiego pewnie będzie trochę więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie wiem dlaczego na Badoo tak mało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Przegrywiusz: I dlatego poważna dyskusja z samicami nie ma absolutnie żadnego sensu. My żyjemy w dwóch różnych wersjach rzeczywistości, totalnie inaczej przetwarzamy sygnały, inaczej rozumiemy te same pojęcia itd. Najlepiej się od nich odciąć (poza wyjątkami typu robienie zakupów czy wywoływanie bulu dupy w internecie). Nie potępiam, nie krytykuję, tylko stwierdzam fakt, że za #!$%@? nie znajdziemy wspólnego języka