Wpis z mikrobloga

Dzisiaj adoptowałam czworonoga z bardzo zadbanego schroniska. Poznajcie Ringo :) Widać, że ludzie tam pracujący mają bardzo dobre podejście do zwierząt i to się im chwali.
Niestety czworonogów coraz więcej przybywa, natomiast nie mają wystarczających funduszy na powiększenie ilości boksów, stąd podsyłam Was do zbiórki.
Każdy grosik jest cenny :) -- > Zbiórka

#chwalisie #adopcja #zwierzaczki #pies #pieseczkizprzypadku #schroniskodlazwierzat #zrzutka #zbiorka #takasytuacja #lodz #zgierz #smiesznypiesek #wykopefekt
Kwasna_Ostryga - Dzisiaj adoptowałam czworonoga z bardzo zadbanego schroniska. Poznaj...

źródło: comment_1598301922xP3SwEr1rj2usCqJybsbyi.jpg

Pobierz
  • 11
@ultek85: Tak, medor :) Generalnie polecam, widać, ze bardzo dbają o zwierzaki - nie maja ich dużo jak na schronisko, są bardziej fundacja utrzymująca się ze środków głownie prywatnych. Polecono mi to schronisko po stracie poprzedniego psa, z kilku źródeł słyszałam, ze jest super No i faktycznie :)
@ultek85: Wiesz co, najlepiej do nich po prostu pojedź, tam są bardzo fajni pomocni wolontariusze, którzy zrobią z Tobą mały wywiad na temat potrzeb, jakiego psa chcesz itd. Dopiero jak zdecydujesz się na jakiegoś to wówczas wypełniasz ankietę :) Najlepiej pojechać, poważnie mówię, to nie jest zobowiązujące, możesz poznać psiaki, zobaczyć czy to w ogole jest „twoja bajka”