Wpis z mikrobloga

Zamówiłem ostatnio telewizor z promocji. Philips 70PUS6724 . Byłem jednak ciekawy przed zakupem jaki ma rodzaj matrycy - w końcu to najwaznjejszy element telewizora. Nie mogłem znaleźć w internecie czy jest to matryca VA czy IPS. Zapytałem wiec po prostu w kontakcie na oficjalnej stornie firmy Philips. Oto jaka odpowiedz otrzymałem:

Szanowny Panie Kliencie.
Dziękujemy za skontaktowanie się ze Wsparciem Technicznym firmy Philips.

Nie możemy podać tego rodzaju informacji, ponieważ typ panelu można zmienić w dowolnym momencie podczas produkcji. Niemniej jednak zmiany te w żadnym wypadku nie spowodują zmiany specyfikacji podanych w ulotce, instrukcji lub na stronie internetowej produktu.


Jak dla mnie to jakiś zart. Najważniejszy element telewizora, a oni nie są w stanie odpowiedzieć jaki dostanę w swoim modelu xX

#afera #philips #telewizory #tv #telewizor
  • 5
@Appendix: zależy od partii. Nikt w biurze ci tego neibzapewni wiec co cię w mailu dziwi? Pretensje możesz mieć do polityki firmy ale zdziwiłabyś się w ilu miejscach i sytuacjach jest to samo tylko jesteś wtedy mniej dociekliwy. Zakup z opcja zwrotu i w razie czego wiesz co zrobić jeśli ci nie będzie pąsową