Wpis z mikrobloga

@kapitaninternet: loteria, wszystko zalezy od ilości pasażerów, ilości wykupionych miejsc, sprawdzałem różne czasy i nawet odparwiając się na samym końcu, to można dostać środek.
Tanie linie na tym zarabiają, więc wolą do ostatniej chwili trzymać lepsze miejsca nawet puste niż wylosować.
Niektóre miejsca wiadomo można wylosować lepsze ze względu na lepsze wyważenie samolotu
  • Odpowiedz
@kapitaninternet: to, ze nie będziesz siedział z bliską osobą to 90% pewności jest :D tutaj bardziej się rozchodzi czy dostaniesz miejsce przy oknie czy przy korytarzu.
W samolotach jest na tyle pusto, że jak zamkną drzwi na luzie znajdziecie opcje przesiadki, więc ja bym to olał.
  • Odpowiedz
@kapitaninternet: Zawsze rozdziela, czy odprawisz się na 5 min czy 2 dni przed. Przed korona podróżujący często się zamieniali miejscami (np. miałem taki przypadek, ze Pani siedząca obok mojej różowej chciała się zamienić bo obok mnie miała kogoś bliskiego) a nie wiem jak teraz sprawa wygląda ze względu na sytuację....
  • Odpowiedz
  • 0
@R___n @Akuku69 Właśnie się odprawiłem. 2 dni przed lotem. Mam 2 miejsca w jednym rzędzie. Jedno miejsce od okna drugie od korytarza. Między nami też miejsce zajęte. Więc chyba automatycznie zrobiło między nami przerwe. Tak jakby miejsce buforowe.
  • Odpowiedz