Wpis z mikrobloga

Automaty samoobsługowe w #mcdonalds gdzie można samemu ułożyć swoje zamówienie to istny raj, genialne rozwiązanie. Nie trzeba kilka minut czekać aż jakaś #!$%@? osoba z wodogłowiem po 10 minutach i zadania pierdyliarda pytań decyduje się co chce kupić. Albo jeszcze gorszy model klienta - RODZINKA! Rodzice zamawiają a 2-3 dzieci lata, wrzeszczy, piszczy jęczy i komunikacja między nimi co chce Brajanek, co chce Dorianek a co chce Dżesika zanim się z nimi dogadają to kolejne 10 minut zlatuje. To nie mogą ci rodzice zapamiętać co które dziecko zwykle zamawia i zamówić to samo?
Pobierz jezus_cameltoe - Automaty samoobsługowe w #mcdonalds gdzie można samemu ułożyć swoje ...
źródło: comment_15984221283pkfwRkSkcvBh81xwDOBTb.jpg
  • 132
@kaitek666: Żadko zdarza mi się w myślach rzucać mięsem, kiedy przy kasie obsługuje mnie człowiek, za to często, kiedy 3x podczas kasowania zakupów muszę czekać na zabieganą kasjerkę, bo maszynie coś nie pasuje. Kasy samoobsługowe której sieci działają dobrze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taki_sobie_mirek: Tesco i Carrefour miały dobre pomysły, tzn robisz sobie zakupy i towary skanujesz telefonem. Przy kasie skanujesz tylko wygenerowany kod kreskowy i tyle. Niestety pomysł zepsuli, bo często trafia się na weryfikację, gdzie pracownik musi podejść i zeskanować kilka zakupionych towarów. KFC też miało dobry pomysł, czyli zamawiasz w telefonie i podchodzisz tylko do kasy, po odbiór zamówienia. Tak to powinno wyglądać. A odnośnie kas samoobsługowych, to kiedyś były limity
Ogarnąłem później że nie płacę przy odbiorze jedzenia tylko muszę zapłacić przed i czekałem jak debil.


@Hereticsheresy: miałem kilka podobnych sytuacji, znam to uczucie. teraz w razie czego pytam się kogoś "przepraszam ale czy dobrze mi się wydaje że tutaj można robić tak czy inaczej z tym i tamtym?" ( ͡ ͜ʖ ͡)
@jezus_cameltoe w tych automatach maca to też nie jest tak kolorowo, bo też przy każdym produkcie pytają czy chcesz dodatkowy ser, jaki sos czy chcesz jeszcze coś zmienić itd, zamiast zrobić default, a obok personalizuj czy zmień to każą sobie odpowiadać na jakieś gowno pytania i proces zamawiania trwa dwa razy dłużej niż powinien, a ja chcę np zwykły zestaw niepowiekszony z royalem, co można załatwić w trzech krokach: zestawy, wybór zestawu,
@goodghost: a to mi się akurat podoba - jak nie chcę w zestawie coli to biorę szejka a tak lubię sobie czasem dodać więcej boczku czy jakieś inne detale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby była wielka kolejka to bym nie cudował tylko się pospieszył bo rozumiem co czują ludzie się spieszący.