Wpis z mikrobloga

Automaty samoobsługowe w #mcdonalds gdzie można samemu ułożyć swoje zamówienie to istny raj, genialne rozwiązanie. Nie trzeba kilka minut czekać aż jakaś #!$%@? osoba z wodogłowiem po 10 minutach i zadania pierdyliarda pytań decyduje się co chce kupić. Albo jeszcze gorszy model klienta - RODZINKA! Rodzice zamawiają a 2-3 dzieci lata, wrzeszczy, piszczy jęczy i komunikacja między nimi co chce Brajanek, co chce Dorianek a co chce Dżesika zanim się z nimi dogadają to kolejne 10 minut zlatuje. To nie mogą ci rodzice zapamiętać co które dziecko zwykle zamawia i zamówić to samo?
jezus_cameltoe - Automaty samoobsługowe w #mcdonalds gdzie można samemu ułożyć swoje ...

źródło: comment_15984221283pkfwRkSkcvBh81xwDOBTb.jpg

Pobierz
  • 132
Skąd w tobie tyle jadu?


@njay: napisałem powyżej jak ci rodzice mogliby zoptymalizować czas. No ale nie każdy jest ogarnięty i woli tkwić w problemach albo je pogłębiać, są oczywiście świetnie zorganizowane rodzinki ale ich nie widać bo wszystko robią perfekcyjnie nie rzucając się w oczy. A tak mam automat, idę - wyklikam szybciutko(albo wolniutko) co chcę zamówić i jest gicior. Aha tak sobie przypomniałem - kiedyś w Maku chyba Lubin