Wpis z mikrobloga

ziomo chce popykać ze mną w #warzone

ja ogólnie jestem team BF, w COD raczej tylko kampanie ogrywam
opłaca mi się grać z nim w to Warzone jak nawet nie mam podstawki, żadnych broni ani wbitego poziomu?
  • 7
@eSss: i jak wbiję tam dziś do rozgrywki na "golasa" (ledwo co konto zrobiłem) to z przyjemnością sobie pogram? czy będzie czegoś brakowało do rozgrywki typu jakieś podstawowe bronie itd
@boloney no musisz do broni odblokowac jakieś dodatki wiadomo, jeżeli lubisz tryb battle royale to napewno ci się będzie lepiej grało ze znajomym niż z przypadkiwymi, najlepiej poczytaj jakie bronie są dobre, z tego co wiem to broń "kilo" jest nie zła
@boloney: tak, ale teraz masz tryb podobny do deathmatchu i tam pewnie szybko wbijesz lvl, najlepiej zacznij od kilo chyba jest od startu bo jest aktualnie w mecie, później możesz jescze mp5 ale nie wiem od którego poziomu
@boloney: Będzie spoko, na początek skup się na jednej broni żeby wbić na niej poziom i zmodyfikować żebyś miał co ze zrzutu brać. Ziomo na pewno podpowie co ( ͡º ͜ʖ͡º)
@boloney: Na początku będzie średnio ale dodatki do broni robi się szybko xD
A na weekendzie ma być triple xp event także wylevelujesz sobie sporo broni jeżeli trochę pograsz.
Z podstawką było by szybciej to fakt ale na grabieży też można w miarę szybko wbijać poziomy.