Wpis z mikrobloga

czy zdążę spakować zakupy


@iEarth: jprdl() 21 wiek, ktos nadal pakuje zakupy przy kasie... juz myslalem, ze etap jak robic zakupy w markecie mamy za soba razem z latami 90... zakupy wrzucasz na tasme i potem do koszyka z powrotem, placiesz odjezdzasz i pakuje na spokojnie przy aucie lub na stolikach przy wyjsciu z marketu (_ )
  • Odpowiedz
@HHHHHH: Na ogół tak niestety jestem zmuszona robić. Ale jak mam kasę samoobsługową to nie muszę przekładać zakupów w tę i z powrotem, jak robak, który ma zostawić hajs i #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@iEarth: no wlasnie nie na szybko tylko na spokojnie, to proste zasady howto, ktorych nie pojely stare baby i ci z niskim iq, strzelalbym odrazu do tych co kase blokuja bezmyslnym zachowaniem. Natomiast jak ktos lubi byc robakiem i dymanko na sucho to plac za prace jaka wykonujesz i sama sobie kasuj, jestes tansza wtedy niz ta kasjerka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wigr: to niestety rzadkość jeszcze, ale oby się sprawdziły te testowe lokalizacje i było ich jak najwięcej.
A przed uruchomieniem aplikacji powinien być jakiś test na inteligencję, żeby patola z tego nie korzystała.
  • Odpowiedz
@Warzywo: państwo Polskie powinno pójść na rękę Biedrze i zrobić e-dowody że nie muszę gonić kasjera bo mam browar na samoobsługowej
  • Odpowiedz
@kondziox88: wszystko pięknie ładnie ale jak w sklepie nie ma zwykłego kasjera to robi się armageddon. W Tesco często nie ma ani jednego kasjera i tylko samoobsługowa. Albo kasjer idzie na przerwę i w 10 minut zrobiła się taka kolejka że zostawiłem zakupy w koszyku i poszedłem do sklepu obok. Jak z niego wychodziłem to nic kolejka nie zmalała.
  • Odpowiedz