Wpis z mikrobloga

Ponad tydzień temu coś mi zaczęło śmierdzieć w mieszkaniu. Szukałam, sprawdzałam, nic nie znalazłam. W ubiegły czwartek odkryłam, że to z wentylacji, zgłoszone do administracji, w piątek sprawdzili i wg. nich nie ma problemu. Od wczoraj śmierdzi już konkretnie w całym mieszkaniu, a dzisiaj pod drzwiami piętro niżej larwy much... Administracja jednak sprawdzi co się dzieje. Mieszka tam młody chłopak, nie polak, informatyk... Nie taguję, bo brakuje mi pomysłu jak to otagować.
  • 517
  • Odpowiedz
Ostatni UPDATE bo jestem w rozsypce, chłopak 30 lat, znaleźli go leżącego na łóżku. Nosz ku*wa mać, gdyby nam nie śmierdziało, to pewnie jeszcze trochę by leżał. Nie wiem, nie mam pojęcia jak to skomentować. Hej tag przegryw, to był wysoki, przystojny, fit, inteligentny z hajsem koleś. I ponad tydzień nikt się nie zainteresował co się z nim dzieje. Przykre, smutne...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@justypl: od tygodnia śmierdzi, z mieszkania sąsiada wychodzą larwy, pracujecie zdalnie i siedzicie w jedynym pomieszczeniu, gdzie jeszcze da się oddychać i wszędzie okna pootwierane, co gówno daje, ale po policję nie zadzwoniliście jeszcze? XD to na co wy tam czekacie?? Boże xD

@szubiduba: pewnie jej gach jest poszukiwany i się cyka że go spisza ( ͡ ͜ʖ ͡)
To musi być bait bo nie
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: na klatce nie śmierdziało, rozmawiałam z sąsiadami i zaczęło trochę wczoraj. Wczoraj też u nas zaczęło być czuć bardzo, wcześniej wystarczyło otworzyć okna i raz bardziej raz nic. A gacha to chyba ty masz. Nawet tego nie skomentuję.
  • Odpowiedz