Wpis z mikrobloga

Wszyscy jarają się ekranami w macu albo kasami w biedrze ale to scan and go jest przyszłością, zakupy zajmują góra 20 minut, nie trzeba wszystkiego wylądować na taśmę, skanujesz i wkładasz po swojemu do torby, na koniec skanujesz kod na kasie i tyle
#oswiadczenie #ciekawostki #anglia #biedronka #macdonald #zakupy
Pobierz BanitaZUK - Wszyscy jarają się ekranami w macu albo kasami w biedrze ale to scan and ...
źródło: comment_1598524934yk3167hzqk2X75DbklrYTv.jpg
  • 106
@BanitaZUK: W tesco w krakowie tez bylo( nie wiem jak teraz bo dawno nie bylem). Nie trzeba sie bylo rejestrowac, zazwyczaj dzialalo dobrze. Kontrele mialem tak mniej wiecej co 3 raz, ale polegaly na tym ze pani skanowala 5 losowych towarow. Super sprawa, przy wiekszych zakupach bo nie trzeba trzy razy przepakowywac
@BanitaZUK: scan&go tak, ale tylko z aplikacji mobilnej, a nie jakiegoś terminala dotykanego przez brudasów


@Mave: Ale ci pandemia mózg zlasowała xDD czyli w miejscu publicznym już niczego nie dotykasz? Nawet produktów, bo ktoś wcześniej mógł je dotykać? xDD
w Holandii też tak jest w różnych sklepach. A wyrywkowa kontrola jest serio wyrywkowa, bo raz miałem dosłownie jedną rzecz i kasjerka do mnie musiała podejść :P a generalnie te kontrole tutaj to takie, że kasjerka musi zeskanować 3-4 losowe towary, nawet jak masz cały kosz zawalony.
Tesco w Krakowie ma takie coś od dawna i niestety mało ludzi umie into skanery. A już całkowita mniejszość mniejszości od razu pakuje zakupy na samoobsługowej, tylko najpierw je wszystkie wywala z kosza, żeby potem je znowu dać do kosza i tam zapakować w siatki. Wjeżdża taki czop z wózkiem zawalonym pod kurek i bawi się w przekładanie wózek <-> waga z 20 minut. Zajebiście przyśpieszył sobie dzień i zablokował kasę, gdzie
w Warszawie w Tesco na Górczewskiej już coś takiego funkcjonuje, ale to chyba beta testy. Jedyne co można tym czymś zrobić to tylko zeskanować produkt, który się dodaje na listę w urządzeniu i sumuje wszystkie produkty. Zapłacić jak na razie się nie da za pomocą tego urządzenia.