Wpis z mikrobloga

Wszyscy jarają się ekranami w macu albo kasami w biedrze ale to scan and go jest przyszłością, zakupy zajmują góra 20 minut, nie trzeba wszystkiego wylądować na taśmę, skanujesz i wkładasz po swojemu do torby, na koniec skanujesz kod na kasie i tyle
#oswiadczenie #ciekawostki #anglia #biedronka #macdonald #zakupy
BanitaZUK - Wszyscy jarają się ekranami w macu albo kasami w biedrze ale to scan and ...

źródło: comment_1598524934yk3167hzqk2X75DbklrYTv.jpg

Pobierz
  • 106
@adik3x
@Catmmando Miałem już 2 kontrole, obie nie zajęły więcej niż 2 minuty, asystent musiał zeskanować 10 rzeczy z każdego koszyka i tyle, fakt że sklep musi mieć duże zaufanie do klienta żeby wprowadzić tą technologię ale żeby z niej skorzystać trzeba się zarejestrować w aplikacji sklepu, nie da się po prostu wejść i skorzystać ze skanera ot tak
@Catmmando: W Carefour jest w aplikacji taki myk. Za pierwszym razem przy kasie zostałem poproszony o zeskanowanie pierwszego towaru jaki włożyłem do koszyka/zeskanowałem w apce. Za drugim razem losowo trzy towary z koszyka. Wszystko odbywało się na kasie samoobsługowej, obsługa podeszła bardzo szybko i wszystko trwało nie więcej niż minute. Łącznie na jakieś dwadziescia zakupów byłem dwa razy kontrolowany.