Wpis z mikrobloga

@InspektorNadzoru: tajemnicą poliszynela jest to, że finanse obozu rządzącego niewiele maja wspólnego z ustawą o partiach politycznych ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ktoś serio myśli, że te wszystkie pionki rozstawione po zarządach SSP kasują dla siebie po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i nic z tego nikomu nie odpalają to współczuję słodkiej naiwności ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Deftonez:

>Czemu my kur#a nie protestujemy?

Gdy protestowałem pod sądem okręgowym w swoim mieście już w 2015-2016, to nazywali mnie UBkiem.

Gdy protestowałem przeciwko nowelizacji ustawy o IPN i zakłamywaniu prawdy o Obozie Zgoda, to nazywali mnie nazistowską #!$%@?ą.
Gdy tłumaczyłem wykopkom dlaczego trzeba pilnować by samorządy zostały na wyciągnięcie ręki (lub pięści) społeczności lokalnych zamiast ograniczać ich kompetencje na rzecz centralizmu, to nazywali mnie Volksdeutschem.
Gdy wskazywałem jak absurdalnymi bublami
@Deftonez: bo Polacy to debile, 2 wojny i 50 lat komunizmu zrobiły swoje. Mózgi wyprane, od 30 lat Polacy są #!$%@? przez żydokomunę i układ pomagdalenkowy. Spróbuj realnie zaprotestować to będziesz mieć tu Białoruś i czołgi.
Same wybory są tak skonstruowane aby tylko świnie się przy korycie zmieniały, a o losach tego teoretycznego kraju przy urnach decydują emeryci i patola. Ludzie wyjdą na ulice dopiero jak za 500+ im nie starczy
@proceduralne: A co tu jest do wyjasniania

Uzasadnienie prokuratury kłóci się z ustaleniami dziennikarzy „Newsweeka”, którzy widzieli nagranie z konferencji. Żaden z wypowiadających się tam polityków nie poruszał tematu klimatu....

I tyle. Dziennikarze Lisa wiedzą lepiej od prokuratury. A skoro dziennikarze widzieli to nie pokażą i wszystko będzie jasne.