Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w dziwnej sytuacji xd

Mam parę lat młodszego znajomego dla którego pracuję kilka razy w tygodniu jako kierowca tj. ja go wożę w różne miejsca. Oprócz tego pomagam mu bo on handluje samochodami, a ja po prostu je pokazuję klientom, wożę je do mechaników, myję, sprzątam itp. Ogólnie to mam płacone częściowo za bycie w gotowości do takich rzeczy, w takim sensie że dostaje kasę po robocie ale od razu z zaliczką na nastepne. No ogólnie nigdy kasy mi nie żałuje, raz mi zapłacił 1000 zł za trasę 350 km bo był środek nocy

On ma dziewczynę która tak od razu mówiąc jest z innego pułapu niż ja byłbym w stanie celować. No ale ja ją bardzo lubie i ona mnie tez mega lubi ale na poczatku zaznacze ze to nie jest moj typ kobiety i nie bedzie to żadna historia o romansie. Ona jest dużo młodsza ode mnie. Tak czy inaczej mega sie lubimy i dogadujemy, ogólnie jak do nich wpadam to gadamy nonstop i sie śmiejemy, takie czysto przyjacielskie relacje (nie, nie friendzone bo jak wspomnialem to nie mój typ kobiety ja raczej preferuję #szaramyszkadlaanonka)

Ale do sedna. On o tą dziewczyne jest mega zazdrosny xd Kazał jej pousuwać FB, instagramy (a miała mocno popularny insta), praktycznie zabronił jej chodzić do klubów, wyjeżdzać itp no i ona mi sie czasami żaliła z tego powodu że całe dnie siedzi w domu, ale ja sie nie chciałem wpierniczać. No ogólnie chodzi o to ze on mnie czesto zaprasza ale to wyglada tak, ze ja przyjezdzam, ona robi masę kanapek i orzeszki, chipsy, drinki no i ja z nią siedzę i oglądamy film, a on idzie do siebie do pokoju i pracuje na kompie XD Na palcach policze kiedy wspolnie we trójkę ogladalismy np. film. Z reguly jest tak, ze ja sam z nią oglądam netflixa, albo gramy na konsoli

Miesiąc temu to już w ogóle były jaja i przekroczona kolejna granica niezręczności XD bo się przy mnie pokłócili ostro (jak zwykle o jej telefon, że niby z kimś pisze po kryjomu na fb) no i ja chciałem zrobić angielskie wyjście bo się sam stresuję w takich sytuacjach, ale kolega mnie zatrzymał i poprosil, żebym z nią poszedł i ją przypilnował. Bo ona w nerwach zaczeła się ubierac i chciała wyjśc.

No to mówię do niej, że idę z nią i poszliśmy. Spacer po parku, tutaj na szejka, tam na kawę, ciasto. Potem wzięlismy hulajnogi i pojechaliśmy nad wodę. W koncu on do mnie zadzwonił i mówił, żebyśmy wrócili. Wziąłem ubera i wrócilismy. W domu oczywiście się do siebie nie odzywają, a po 5 min znowu mega kłótnia i rzucanie telefonem. No to poszedłem po cichu do salonu. On się w pokoju zatrzasnął, ona wróciła, odpaliła TV no i pora na PSa xd Pograliśmy z 2h w wyścigi Sonica którego nienawidzę a ona uwielbia, około 23 więc zawinąłem do domu

W zeszły weekend zaprosili mnie na grilla itd. Popiliśmy trochę i wieczorem kolega do mnie mówi, czy bym nie chciał jej pilnować za kasę xD na początku mi przed oczami mignął obraz siebie jako bodyguarda (175 cm buahaha), a potem mi mówi, że chodzi mu o to żebym po prostu się nią zajmował - to akurat mi sie skojarzyło od razu sami wiecie jak XD Bo ona się nudzi i przez to się kłocą. Bo on dużo pracuje, a ona musi siedzieć sama. No i mówi że jedynie mi ufa na tyle żeby ją ze mną zostawić (pewnie dlatego ze ogolnie to jestem trochę przemcelowatej urody xd), żebym po prostu bywał u nich, woził ją na zakupy itd gdzie będzie chciała bo ona ma prawko ale boi się sama jeździć. Oczywiście za szmal. No w sumie robota kierowcy bodyguarda jakby nie było. Normalnie to bym odmówił czegoś takiego, ale to dobry kumpel, a ją mega lubię więc mi tak głupio, a oni się tam między sobą dogadali i doszli do kompromisu ze jeśli ja się zgodzę to po prostu będę też jej kierowcą, psiapsią i kolegą od grania na etat xd

Nie zrozumcie mnie zle, oni sa już razem z 5 czy 6 lat i kłoca się nonstop, ona ma bogatych rodziców wiec nie jest z nim dla kasy. Kochaja sie ewidentnie ale tam w domu jest wieczna burza, a ja sie czuje jak #!$%@? sam nie wiem kto XD Mnie to czasem brzuch ze stresu boli jak oni się kłocą. Jakbym rodziców słuchał. Czuję się czasami jak terapeuta. Bo wysł#!$%@?ę jej żali, czasami wręcz płaczu, do tego zapewniam jej rozrywki XD Choc to juz wychodzi poza kwalifikacje terapeuty. No oczywiście przyjąłem posadę, dzisiaj woziłem ją do kosmetyczki i fryzjerki oraz na zakupy bo była domówka

Co ja robie ze swoim zyciem...... Sam nie mam dziewczyny, pilnuję czyjąś, gram z nią na PS za kasę, a zaraz kończę 30 XD chociaż tyle że się z domu ruszam

#zwiazki #milosc #heheszki #truestory #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4b123c6c849ff6cfff337a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zastanów się czy na pewno to korzystny układ dla Ciebie. W końcu nie tylko jesteś kierowcą, ale także czyimś emocjonalnym tamponem. To bywa bardzo wyczerpujące. Poza tym masz umowę? Opłacasz sobie składki? Myślisz o swojej przyszłości?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to sytuacja nie wygląda dla Ciebie zbyt dobrze. Przyjąłem tak, bo choć nie piszesz ile spędzasz faktycznie czasu, czy to pilnując tej dziewczyny, czy będąc zaangażowanym w jakiś sposób ich w relację, to z opisu wyłania się, że dość sporo. Jak sam piszesz zbliżasz się do 30. Zadaj sobie kilka pytań - czy przez to, że jesteś tak zaangażowany w ich relację, szczególnie to de facto opiekowanie się dziewczyną,
  • Odpowiedz
lol: Jezeli Ty masz pod 30, a on jest mlodszy od ciebie i handluje autami od dluzszego czasu, a ona jest jeszcze mlodsza?

Kurde. To on zaczynal handlowac jak byl nastolatkiem? I poznal sie ze swoja luba tez w okolicach 18 kiedy ona miala z 15-16?

ja piernicze jakie dzieci

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz