Wpis z mikrobloga

@mroz3: No nie wiem czy taka zajebiozka (,) Jak masz kilka paczek, to zawsze jest szansa, że przynajmniej część dotrze. Jak masz jedną i ta jedna przepadnie, to szlag trafia wszystkie zamówienia.
Ja już 2 miechy czekam na jedną taką i nie wiem czy czekać dalej, czy zamawiać drugi raz, tym razem co kilka dni, żeby mi znowu tego wszystkiego razem nie spakowali.
@Jakly: Ja to widzę inaczej: właśnie ryzyko zaginięcia jest mniejsze do tego jest szansa na bardzo szybką dostawę. Nie wiem czy to absolutna reguła ale w moim przypadku paczki konsolidowane były do przesyłki z grupy "ASS" zawsze był to tracking 0045... czyli pełne śledzenie i bez " innych zagrożeń". Co ciekawe do tej zbiorczej trafiały również nierejestrowane czyli podatne na zaginiecie i wędrujące 2-3 miesiące. Teraz staram się komasować zamówienia ale
@Jakly: To jest właśnie Aliexpress Standard Shipping w swojej "czystej formie". No ale faktycznie marnie to wygląda. Jakiś czas temu ASS grzęzły w Belgii ale w moim przypadku to były max 2 tyg postoju.