Wpis z mikrobloga

@heyimay: Już zrobiłam zakupy za 2 stówy XDDD Ale no zobacze... Kupiłam te kosmetyki, których używa dziewczyna ze zdjęcia po prawej. Jak zaczynała swoją kurację to miała włosy podobne do moich, ale wiadomo włos włosowi nierówny i możliwe ż eu mnie nic nie wypali. Ale chce spróbowac bo włosy ewidentnie mi się kręcą, a te włosy po prawej to goal życiowy :o
@taktylko: No wybrałam akurat najgorsze zdjęcie jakie miałam jeśli chodzi o napuszenie xD
@Virino: Ja też, ale zobaczymy. Ogólnie odkąd zaczęłam stosowac więcej kosmetyków do pielęgnacji stan włosów bardzo mi się poprawił.
@CalibraTeam: Niestety włosy kręcone mają tendencję do przesuszania i puszenia się, więc bez odpowiedniej pielęgnacji nie będą ładnie wyglądać. Ja się w ogóle na takich pielęgnacjach nie znam, chociaż dbam o włosy w inny sposób i ich
Niestety włosy kręcone mają tendencję do przesuszania i puszenia się, więc bez odpowiedniej pielęgnacji nie będą ładnie wyglądać. Ja się w ogóle na takich pielęgnacjach nie znam, chociaż dbam o włosy w inny sposób i ich stan nie jest taki tragiczny ogólnie xD


@cytmirka: Mnie się nie tłumacz. Wiesz, cyce se można powiększyć stanikiem lub wypchnąć skarpytami a włosów tak łatwo nie ukryjesz.