Wpis z mikrobloga

EH CI ZLI FACECI CZEMU NIE JESTEM TAK ROZCHWYTYWANA JAK MIALAM 19 LAT I 20 KG MNIEJ?

raz pisalem z 33
pisala ze jest sama bo byla 8 lat w zwiazku z typem co walil ja w gumie a ona chciala dzieci
koles walil se jej dupa #!$%@? przez 8 lat
osral ja a pozniej znalazl sb mlodsza

te ktore dzisiaj daja wam kosza to sa te same co maja 30 lat i pisza hejka

Woman, age 20: "Don't talk to me."
Woman, age 30: "He's talking to me!"
Woman, age 40: "Please talk to me!"
Woman, age 45: "Hey, I'm talking to you!"

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis
elozapiekanka - EH CI ZLI FACECI CZEMU NIE JESTEM TAK ROZCHWYTYWANA JAK MIALAM 19 LAT...

źródło: comment_1598986518rjhJZ8vTjhLbJGDEFarOvU.jpg

Pobierz
  • 31
@Flypho: @spacja_enter: wiadomo pieniądze nie są najwazniejsze, ale są ważne. Jak zarabiasz 3k/msc to na wakacje jedziesz do Bułgarii alinkluziv, jak zarabiasz 15k to lecisz na Malediwy. Tak samo przy kupnie domu, tak samo przy spędzaniu wolnego czasu. Osoby z różnych warstw społecznych trudniej będą dogadywać się w związku
@Yaskier92: Są faceci którym to pasuje, ale mam znajome, które później narzekają np że mąż wymyślił budowę altanki czy zmianę samochodu bo one będą musiały na to zapracować
@vuxiu nie zgodzę się. W związku bardzo często się zdarza, ze różnice zarobków między partnerami są spore, nie ma to jednak znaczenia na jakość związku, chyba że związek ma się opierać tylko i wyłącznie na kwestiach materialnych. Dzisiaj zarabiasz 10k, jutro możesz być gołodupcem, nie chciałbym być z kimś takim w związku, kto zagląda mi do portfela.