Wpis z mikrobloga

Mirki, jest czwartek, 18.00. Po powrocie z pracy, gdzie na drogach mijałem 5 takich skurczybyków załadowanych, 2 końcu mogę usiąść i przedstawić Wam mój ostatni zakup w kategorii #klocki #lego #technic.
Powitajcie że mną 2 i pół tysiąca elementów, czyli 42098.

Dla porównania 42108, czyli poprzedni zestaw miał ok 1200 elementów i składany był bez stresu około 3 wieczory.
Tego będę składał tydzień (ʘʘ)

W ogóle śmieszna sprawa - to moje pierwsze używane Lego w życiu.
Tak, tak, porównywałem, oglądałem z lupa i pod światło, każda cześć jest oryginalna.
Jaka jest dobra cena za raz złożony zestaw? Pudełko i instrukcja 4/5, są gdzieś przetarcia.

Pytam z ciekawości, w komciu niżej ile dałem :)
A teraz lecę składać ( ʖ̯)
pamietamfanzonuna - Mirki, jest czwartek, 18.00. Po powrocie z pracy, gdzie na drogac...

źródło: comment_1599148529QfrNKbcS5FBOfXxpZu3Fbp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: używki to pewnie z 60-80% ceny nowego (ale nie katalogowej, tylko tej, po jakiej się kupuje u normalnych sprzedawców). Zależy od konkretnej serii, zestawu i czy był wycofany już z produkcji
  • Odpowiedz
Powinienem myśleć że zostałem oskubany? ( _)

@pamietamfanzonuna: nie, czemu? Katalogowo 700 zł, da się kupić za 490 obecnie. 350 z 490 to ~70% (czyli 30% rabatu). To też 50% katalogowej. Powiedziałbym, że trafiłeś w połowę widełek, które podałem wcześniej :)
  • Odpowiedz
@damw czyli jednak Ty i koledzy z tagu dobrze mnie nauczyliście, a fakt że pyta o zestaw 2 innych klientów, to nie był chwyt na 'Mirka handlarza'.

Dobre wnioski jak na ten wieczór. I progres w postaci 1/3.
Oto dzisiejsze podsumowanie :
-posiada otwieraną maskę.
-posiada otwierany silnik jakby trza zawory wyregulować, heheszki, czepiam się ( )
-posiada skrętne koła, zajebisty mechanizm i zaskoczyła mnie całkowicie skala
pamietamfanzonuna - @damw czyli jednak Ty i koledzy z tagu dobrze mnie nauczyliście, ...

źródło: comment_1599166864tsu65h4fOlcwshqQN0eGBm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz