Wpis z mikrobloga

@wetorek2: W przypadku huela założenie jest takie, że ma dostarczać wszystkich składników odżywczych tak że w teorii mógłbyś jeść tylko huela codziennie. Mieszając białko z węglowodanami na dłuższą metę raczej nie dostarczysz tłuszczów, witamin, omega-3 itd w wystarczającej ilości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CharlieGordon jak najbardziej, ja często piję jako śniadanie lub drugie śniadanie, bo mi się nie chciało robić jedzenia rano. Pół roku temu piłem codziennie.
  • Odpowiedz
@Marfii: o musisz mi odpowiedzieć. Zastanawiałem się nad tym huelem jako opcja śniadaniowa. Wiadomo jak to jest rano. Brak czasu, nie chce się nic przygotowywać i z rana jedzenie mi nie wchodzi, a taki szejk do wypicia wydaje się fajną alternatywą. Jak ze smakiem? Od razu wchodzi czy trzeba się do tego przyzwyczaić. Cenowo wygląda to okej czy zdecydowanie więcej niż catering czy jak człowiek sam sobie przygotowuje jedzenie?
  • Odpowiedz
@Pearson: Jako zamiennik śniadania lub kolacji bardzo spoko. Spróbowałem przez dwa tygodnie jeść tylko to jako każdy posiłek, ale szybko się znudziło. Smak jest bardzo indywidualną kwestią, najbardziej neutralna będzie wanilia. Mi najbardziej smakuje wanilia na mleku, bo smakuje jak ciastka owsiane. Cenowo to wychodzi chyba ~7,50 za posiłek. Można pomyśleć, że dużo, ale patrząc na skład, to jeden szejk zapewnia 20% dziennego zapotrzebowania wszystkich składników (niektórych nawet więcej).

@Anoniemamowy:
  • Odpowiedz