Wpis z mikrobloga

dzień dobry, czy wy ludzie zastanowiliście się co wy odwalacie jakie numery? lubicie się znęcać? (pokazuje witaminy i sok), muszę koniecznie znaleźć stancję bo tutaj nerwowo psychicznie nie wyrobię, wykończyliście Łosia a teraz wzięliście się za nas do ziemi powalili, wczoraj konduktorka a ty piłeś coś? a ty pijany, sama pijana nonstop piła, mówi o ma problem z alkoholem, mówię jak masz pieniądze to sobie jedź na 1.5 mies, przejdziesz detox terapię potem będziesz chodzić na grupę wsparcia, co z tego że ukończyłem terapię wydałem pieniądze a muszę chodzić, zgłaszają wypisują głupoty, o jajecznica, co mexicano nagrał z pato to prokurator się tym zajmie, ja nie będę się k#, ile można się czaić k#, jeszcze k# smsy nonstop k# nagrywasz na mnie, ja k# moczu nie piłem jak ty piłeś, takie to odpoczywanie? znęcanie się, kija bejsbolowego trzeba kupić ktoś podejdzie walić w dziurę innego wyjścia nie ma, ile razy Krzysztof na policję wydzwaniał na was, 4 kroplówki dostał zastrzyk i tabletkę, lekarz donator wypisał do domu, sprawdzili cukrzycę to 240, zastanówcie się czy lubicie jaja robić, robicie komedie, trzeba zmienić otoczenie, Gosia mówiła że prawo jazdy ma myślałem że coś się ułoży, mówiła że samotna jest, koleżanka Asia we Wrocławiu, wczoraj sama może następnym razem bym ciebie zabrała na wycieczkę z pracownicami, od lutego mam z nią kontakt, jak byłem w ośrodku 2x ładowała mi za 50zł konto, Jacek napisał sms tabletki leżą przy piecu, tutaj wszystko się wyrzuca temu trzeba się usuwać, dosyć mam, chcecie się mnie pozbyć żeby nie było mojego kanału
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - dzień dobry, czy wy ludzie zastanowiliście się co wy odwalacie jakie numery...
źródło: comment_1599291085B29at9YOFhbyQpxPgxfY6z.jpg
  • 4