Wpis z mikrobloga

Wyżalę się, bo jestem tak #!$%@?, że nie pamiętam kiedy było tak źle jak dziś. Wyszłam z psami na dwór, przeszłam obok samochodu i zdziwiłam się, dlaczego mam otwartą szybę, jak na pewno ją zamknęłam. No, takiego wała. Jakiś baran wybił mi szybę. Chyba dla zabawy, bo z auta nic nie zginęło, najcenniejsze było radio, które jest na miejscu. #!$%@?łam się jak nie wiem, po co ktoś to do jasnej anielki zrobił? Tylko mam teraz dodatkowe koszta. Sprawa zgłoszona policji, ale powiedzieli, że szanse są nikłe... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #smutnazaba #problemypierwszegoswiata
Pobierz
źródło: comment_1599342018Q8Gw14TYLAZ0b9UVHeWW2u.jpg
  • 35
@beatle1709: nie wyglada jak dla zabawy. od dawna mieszkasz w tym miejscu i parkujesz mniej wiecej tak samo? Zawisc u ludzi siedzi czasem mocno. Do mnie w klatce wprowadzil sie kiedy typ i mial dwa samochody. Gosc byl sympatyczny i go lubilem. Jednak nie polubil go dziad z klatki obok bo auta byly czule dosyc i wlaczaly sie alarmy czesto. Postanowil podrapac lakier przechodzac pomiedzy nimi. Pech chcial ze sobie stalem
@TheMan: Najbardziej jestem przerażona tym sprzątaniem, które mnie czeka ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkło mam dosłownie wszędzie, z przodu, z tyłu, na kokpicie, na kierownicy, na drążku zmiany biegów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@beatle1709: Podpytaj wśród znajomych, może mają jakiś. Ja kupowałem Karchera za niecałe 300 PLN i potrafi zassać od wody po gruz. Więc może ktoś z sąsiadów taki ma, ewentualnie ludzie z garaży, warsztatów czy co tam blisko siebie możesz znaleźć.