Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem dwa tygodnie temu naprawdę w porządku dziewczynę. Spotkaliśmy się dotychczas raz. I to było dziwne spotkanie. Bo ogólnie przedstawia mi się jako nieśmiała, raczej mało rozmowna. Taka szara myszka. Nie będę ukrywał, że nie jestem mistrzem konwersacji, więc w moim wykonaniu podtrzymywanie rozmowy jest dosyć sztuczne. Jestem raczej tym człowiekiem co bardziej dołącza do dyskusji niż narzuca temat rozmowy. Ale do rzeczy. Starałem się jak mogłem, zadawałem różne pytania, ona coś odpowiadała, ja sporo mówiłem. Jednak w pewnym momencie zadała mi pytanie niby żartem czy jest na jakimś castingu XD Strasznie mnie to zbiło z tropu i od tego momentu była cisza. W końcu zakończyłem to spotkanie, rozstaliśmy się. Byłem przekonany, że to pierwsza i ostatnia randka, że ją zanudziłem swoim kijem w dupie. Odezwałem się, zapytałem czy dojechała, odpowiedziała że tak i sama zaczęła mnie wypytywać jak wrażenia, że ona bardzo się stresowała i nic praktycznie od rana nie jadła i takie tam. I spotkanie podsumowała o dziwo tym, że była bardzo zadowolona i liczy na kolejne wyjście. I ogólnie patrzy na naszą relację bardziej poważnie, wprost sugeruje mi, że ma nadzieję, że coś z tego wyjdzie i będzie się starała być bardziej otwartą (chociaż jestem pewien, że tak nie będzie. To po prostu jej charakter i tego nie przeskoczy tak łatwo). I teraz pytanie do was, czy warto w to dalej uderzać, kiedy wiem, że na dłuższą metę nie pociągnę jako taki moderator dyskusji. Nie potrafię tego i raczej się nie nauczę, chociaż wiele razy próbowałem. Jaram się tą dziewczyną, ona mną też, ale czuję, że brak umiejętności prowadzenia konwersacji z obydwu stron szybko to pogrzebie.
#tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f53b5728679b6c666e7ac7b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 21
I teraz pytanie do was, czy warto w to dalej uderzać, kiedy wiem, że na dłuższą metę nie pociągnę jako taki moderator dyskusji


@AnonimoweMirkoWyznania: po #!$%@? być z kimś kogo musisz zabawiać ? Samodzielna odpowiedź na te pytanie powinno zamknąć dyskusję ¯\_(ツ)_/¯
I teraz pytanie do was, czy warto w to dalej uderzać, kiedy wiem, że na dłuższą metę nie pociągnę jako taki moderator dyskusji.


@AnonimoweMirkoWyznania: To i kij w dupie spowoduje że raczej będziesz się zmuszał. Z drugiej strony, jedyna alternatywa to bycie pantoflem, bo żadna kobieta nie szanuje gościa który prawie nic nei mówi i niema własnych przemyśleń
@AnonimoweMirkoWyznania: kurde mirki, a nie lepiej na razie na luzie sie spotkac kolejny raz ?

sama przyznała ze byla zestresowana, ty pewnie tez, teraz już sie bardziej znacie od strony "realu", więc idźcie gdzies znowu.
Mogą być dwie opcje: albo bedzie duzo lepiej i swobodniej i sami sie zdziwicie jak Wam sie fajnie razem gada (albo milczy), albo nadal będzie dziwnie i samo jebnie zanim na dobre sie zacznie
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież ci napisała, że według niej było spoko, to skąd te wątpliwości? Spotkajcie się jeszcze parę razy, może się wyluzuje, nabierze trochę pewności siebie. Dopiero wtedy podejmuj decyzję, czy iść w to dalej, czy może jednak nie. I proszę, odpuścić to negatywne podejście ;).

Moja pierwsza randka z Tindera wyglądała podobnie - tydzień z dziewczyną pisałem, rozmowa kleiła się super, nawet trochę sprośności było, a na pierwszym spotkaniu to aż
@AnonimoweMirkoWyznania: A może ona z natury jest trochę "dzika" i trzeba ją oswoić. Może nie ma doświadczenia jak zachowywać się w takiej sytuacji, może ją trema zjadła, może była nieśmiała. To co się stało o niczym nie przesądza, a masz szansę na fajną dziewczyne, która nie ma przebiegu jak przeciętny Golf 3
@AnonimoweMirkoWyznania: zastanów się czy na prawdę chcesz dziewczynę która będzie bardziej dominująca, a Ty będziesz cichutko siedział. Co do rozmowy, zawsze możecie się nauczyć, wystarczy chcieć. Skoro ona jet zadowolona, to nie wiem po co szukasz problemu, spotykaj się, jak stwierdzisz że nie dajesz rady, to możesz to zakończyć.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale popatrz - sililes na zabawianie jej i laska pytaniem o casting dała Ci znać wyraźnie, że przessdzasz.

Może zaniast koniecznie być "moderatoren" wrzuć na luz i daj rozmowie popłynąć swobodnie, nawet jeżeli czasem będzie chwila ciszy?
@AnonimoweMirkoWyznania wymyśl randkę gdzie nie trzeba rozmawiać, albo otoczenie się ciągle zmienia i łatwo o nowe tematy. Fajnie jest na przykład poczytać historię miasta i zabrać ją na spacer i opowiadać o różnych miejscach i ciekawostkach z nimi związanymi. Robi to super wrażenie i masz przygotowaną gadkę wcześniej.
I teraz pytanie do was, czy warto w to dalej uderzać, kiedy wiem, że na dłuższą metę nie pociągnę jako taki moderator dyskusji. Nie potrafię tego i raczej się nie nauczę, chociaż wiele razy próbowałem.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Skąd ta pewność?
Skąd pewność, że nie mylisz się oceniając ją i jej zachowanie?