Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Prawica na wykopie. Największe siedlisko osób LGBT, które udają, że przecież nie są LGBT, bo jest ono obrzydliwe. A są takimi znawcami wszystkich metod, flor kalowych osób LGBT itd.

Prawica na wykopie jest obrzydliwa i swoje fantazje wypisuje pod wszystkimi znaleziskami. Np. Pod znaleziskiem z badaniami nt. Przeszczepu flory kałowej, który może pomóc wyleczyć całkowicie alkoholizm.

Przestańcie się ukrywać i wyjawcie nam swoją orientację w końcu! @delbana @Legilimens @Elmirka16 @kac-3

#bekazprawakow #bekazpodludzi #lgbt #prawica #patoprawica
Reezu - Prawica na wykopie. Największe siedlisko osób LGBT, które udają, że przecież ...

źródło: comment_1599550261rjYeaRVnUTJoIGp5LRmupn.jpg

Pobierz
  • 24
@Reezu: skoro Twoim zdaniem jesteśmy ukrytymi homosiami, a ty teraz próbujesz nas wyśmiać i wytykać palcami, to w tym momencie dopuszcza się aktu homofobicznego.

Tfu, ty homofobie paskudny.
@Reezu: jesteś śmieszny..

Nie mam nic do osób homoseksualnych, które zachowują się normalnie, za to mam problem do osób wyznających ideologię LGBT, której wyznawcy bezczeszczą barwy narodowe i symbole religijne.
@Reezu: nie chce mi się tracić czasu na bezcelowa dyskusję, ani ty mnie nie przekonasz, ani ja ciebie.

Więc powtórzę Ci po raz ostatni. Nie mam nic do osób homoseksualnych, a nawet do osób transseksualnych, w zasadzie nie mam nic do osób, które nic złego mi nie robią, ale nigdy nie zaakceptuję ideologii LGBT pod sztandarami, której zbiera się hołota, obrażająca Polskę i Polaków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Legilimens: Bo Polski ani Polaków nie da się nie obrażać. Minimum 10 milionów Polaków to banda debili głosująca na komunabis. Polska to kraj, która robi laskę Ameryce i gra tak jak Ameryka zagra. I tych przykładów jest wiele więcej. Sprzedanie się jak dziwka za 500 miesięcznie, ciągle afery i wały rządzących
Bo Polski ani Polaków nie da się nie obrażać. Minimum 10 milionów Polaków to banda debili głosująca na komunabis. Polska to kraj, która robi laskę Ameryce i gra tak jak Ameryka zagra. I tych przykładów jest wiele więcej. Sprzedanie się jak dziwka za 500 miesięcznie, ciągle afery i wały rządzących


@Reezu: oo, widzisz? Idealnie pokazałeś narrację ideologii lgbt.

Jak ci nie pasuje Polska i Polacy, to zawsze możesz wyjechać i poszukać
@ElenaGilbert: Docinka z tym związana ma na celu pokazanie, że w większości to patoprawica ma fantazje i fiksacje erotyczne na myśl o dwóch homoseksualnych mężczyznach.

Czy osoby LGBT/lewica pisze tak ochoczo o tym, że mężczyzna wkłada penisa w cipę? No nie.

Tylko prawica ciągle pisze o tym jak chłop drugiego zapina w dupę i jak to musi wyglądać, co jest śmieszne, bo niby są tacy przeciwni i w ogóle, ale brzmią