Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie tę dzisiejszą pomeczową #misjafutbol, jestem przy 20 minucie i to jest dramat xD Borek siedzi i lukruje gówno, które nam zaprezentował Brzęczek w ostatnich meczach, Podoliński pieprzy jakieś dyrdymały, że nie można mówić że wczoraj Bośniacy wyszli rezerwowym składem, mimo że większość jedenastki różniła się od tej z ich meczu z Włochami xD Smoku coś tam próbuje nakierowywać dyskusję na krytykę, ale średnio wychodzi, a Stanowski za każdym razem jak Borek zaczyna swoje pochwalne gadki ma minę jakby chciał powiedzieć (i słusznie): "Mati, co ty do cholery #!$%@??" xD

#kanalsportowy
  • 3
@LukaszN:
Ja się zastanawiam jak to jest robić od 20 lat tę robote, siedzieć tyle samo czasu w branży, żyć od 40 lat kulturą wysoką, chlać z połową środowiska jak nie lepiej i byc takim nudziarzem, który gada przy użyciu szablonów tak jak Borek - niezależnie od prezentowanych poglądów i opini, te banialuki sa po prostu nudne.
Totalna nuda wykastrowana z pasji i buraczane, najprostsze poczucie humoru, rodem z polskich kabaretów.