Wpis z mikrobloga

  • 0
Czy może ktoś pomoże? :P
Wykonałem aktualizacje do win10. Wysypało mi sterownik do grafiki (Radeon rx560). Poprzednio miałem starszą wersję Crimson. Przy próbie instalacji od nowa wyrzuca "Błąd 182 - instalacja oprogramowania Radeon software wykryła w konfiguracji systemu kartę graficzną AMD, która nie jest obsługiwana przez te instalacje"
Przy próbie zainstalowania najnowszego sterownika Adrenalin ten sam błąd :/
Ktoś coś?

#pcmasterrace #radeon #pomocy #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
@skun1: Stara karta, może nie jest obsługiwana i trzeba starszych sterów. Na pewno też używasz sterów do konkretnego windowsa?

Druga sprawa, sterowniki do chipsetu może najpierw zainstalować.

A jak to nie pomoże to można jeszcze ręcznie, z menadżera urządzeń spróbować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nowywinternetach znalazłem na YT filmik jakiegoś Włocha i zainstalowałem sterowniki z programu 3dp chip wg jego podpowiedzi wybrałem jakieś starsze. Zainstalowało sterowniki Catalyst i na szczęście karta wstała :) zaraz będę testować czy gry działają jak na starym windowsie.

Dziękuję za odpowiedź!

Rozumiem że nie ma co próbować teraz aktualizować sterowników tylko muszę zostać przy starszych?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nowywinternetach ta karta jest adekwatna do reszty sprzętu :( (i7 860) celuje w powolna wymianę na lepszy sprzęt i rx 580 8gb ale to może do świąt się uda bo mam wesele niedługo w rodzinie i nie mogę szastać pieniędzmi ..

Co do gier gram właśnie w wiedźmina i działa tak jak działało więc chyba nic nie będę kombinował.

Dziękuję
  • Odpowiedz