Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takich marmurowych płytkach w łazience na ścianach i podłodze - mi się mega podobają, choć trochę boję się oczopląsu od tego wzorka XD ale mega dizajnersko to wygląda co nie? #remontujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wnetrza
kociooka - Co sądzicie o takich marmurowych płytkach w łazience na ścianach i podłodz...

źródło: comment_1599600235dOxzBbnUGU6nH6m0OWmz7f.jpg

Pobierz

Fajna łazienka?

  • Tak 79.2% (513)
  • Nie 20.8% (135)

Oddanych głosów: 648

  • 43
@kociooka: @GKC__: nie jak w 95% polskich domów i deweloperskich klitek z wyposażeniem z castoramy (choć sama tam część rzeczy kupuję, ale nie wszystko jak leci)
@jestepianke: a ja będę właśnie na bank robić u siebie złotą armaturę ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście matową, wygląda bardziej stonowanie. Trochę się trzeba naszukać ale efekt jest tego wart
@fegwegw: w tej chwili imitacje marmuru są tak
@fegwegw: Idąc tym tokiem myślenia 3/4 ludzi powinna mieszkać w domu z kartonu, a lasy by uległy zagładzie, bo przecież mało kto ma w ogóle w domu meble i podłogi z drewna xD rozumiem, że ty nie masz u siebie nic z MDF i płyty paździerzowej, wszystko natura? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GKC__: No właśnie nie. Sprawdzałam. Ok są płytki marmurowe, ale podłej jakości - ludzie piszą, że rysują się po miesiącu od położenia. Biorę z Tubądzina. Armatury złotej w minimalistycznym stylu też w sieciówce nie uświadczysz