Wpis z mikrobloga

@zapieponczek: była potem druga część, pokazali nagranie jak miesza alkohol w autobusie i przeprowadzili z nim wywiad, w którym koleś się upierał, że nic nie pił, jedynie radlera przed wyjściem z domu, a w ogóle to nikt mu nie sprawdził nawet trzeźwości i bezpodstawna była cała ta akcja. A chwilę później policjant z tamtej interwencji powiedział, że koleś kategorycznie odmawiał badania alkomatem, a nie było podstaw do tego, żeby go siłą
@zapieponczek też to wczoraj oglądałem. Facet pije zmieszana wòde z colą w autobusie, używa guzika do awaryjnego otwierania drzwi, za to już ma kolegium. Typ daje niezły przykład swojej córce. Nie lubię ludzi oceniać po wyglądzie, ale jak widzę torebeczkę, białe adidasy i skarpetki do czarnych spodni dresowych, to mam przeczucie że mam doczynienia z patologią/biedą umysłową.
@welin zresztą to niepłacący alimenciarz i typ poszukiwany za napaść na nieletniego w szkole, chłopak miał ślinę z jego córka i poszedł do szkoły mu #!$%@? xD W materiale on oczywiście stwierdził że to nie ma znaczenia i nie rozumie dlaczego do tego nawiązują.

Przecież to normalne, każdy od czasu do czasu jest poszukiwany xD
@Norskee: czyli interwencja Uwagi powinna dotyczyć przede wszystkim złego zachowania policji pod kątem obezwładnienia pana awanturnika i tego, że z automatu dzieci nie zostały oddane do opieki społecznej, a koleś nie opowiedział od razu za narażenie życia i zdrowia latorośli, a nie kręcenia gównoburzy i żalenia się jak go złe psy niesłuszne zaatakowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)