Wpis z mikrobloga

Na co patrzeć przy wyborze kreatyny? Teraz mam jakąś randomową z iHerbu, ale się kończy. Wybór ogromny, różne typy, różne firmy - #!$%@?ć się można. Chcę kupić monohydrat, bo nie odczułem póki co żadnych problemów z układem trawiennym i wciąż jestem raczej początkującym, a podobno wtedy monohydrat jest ok.
#mikrokoksy
  • 15
@ripp1337: Podczas dostarczania syntetycznej kreatyny do organizmu, musimy wiedzieć, że wymuszamy na nim pewne określone zachowania i reakcje. Po niedługim czasie hormon będzie traktowany jako nasz własny, tym samym zajdzie prosta zależność. Jeżeli kreatyna dostarczana jest z zewnątrz to nasze ciało nie widzi potrzeby produkowania jej samemu.

Tym samym zachodzi proces wygaszania pracy w osi przysadka – podwzgórze – jądra do momentu praktycznie całkowitego zaprzestania produkcji hormonu przez te organy. W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ripp1337: też tak mówiłem, ale nie chciało mi się tego mieszać. Łatwiej jest wziąć trochę wody do ust, łyżeczkę kreatyny wziąć w usta i popić. Niestety taka najtańsza kreatyna z KFD (i inne w tej cenie) strasznie pyli i jest to nieprzyjemne. Dlatego używałem ON Nutrition i ona trzyma się łyżeczki, dzięki czemu wchodzi jak złoto.