Wpis z mikrobloga

@wegorz85: jak przy każdym przejeździe kolejowym, natomiast tam pociągi nie jeżdżą prawie w ogóle (1. raz na rok ?) gdyż tory te prowadzą na jednostkę wojskową. A gdy już się pojawi ten pociąg, to wychodzi gostek ze składu zatrzymuje ruch i 2 km/h przejeżdża pociąg spokojnie. ale te ameby myślą że tam pendolino zaraz ich przejedzie :-)
Wczesniej jakby bardziej zarosniety ten przejazd byl - moze w zwiazku z remontem torow za korona cos tam puscili? Jezdze tam moze raz w miesiacu, ale zwrocilem uwage na ten nowy znak stop
jak przy każdym przejeździe kolejowym, natomiast tam pociągi nie jeżdżą prawie w ogóle (1. raz na rok ?) gdyż tory te prowadzą na jednostkę wojskową. A gdy już się pojawi ten pociąg, to wychodzi gostek ze składu zatrzymuje ruch i 2 km/h przejeżdża pociąg spokojnie. ale te ameby myślą że tam pendolino zaraz ich przejedzie :-)


@tentyp11
tak, i jest tam wielka tabliczka z informacją o tym i w familiadzie też było
@muszewymyslec: ale chodzi o to, że tam pociągi nie jeżdżą :-) ja wiem że większości gdy postawią znak stopu z nakazem zrobienia 10 pajacyków na chodniku to większość tak zrobi :0
jednak jazda samochodem i własne myślenie często nie idzie w parze z trzymaniem się sztywno przepisów ¯\_(ツ)_¯

ps. prawo jazdy mam od 2009 roku, żadnej stłuczki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tentyp11: jest znak stop, jest
Co Ci ten znak mówi, chyba jednak w chrupkach znalazłeś
Zdajes sobie sprawę jak wyglada przejazd pociągu,
Ale znak stoi i trzeba się zatrzymać koniec kropka.
Nie ma opcji ze jeżdżą czasami i można jechać, to jakas twoja wyimaginowana rzeczywistość