Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przegrywy są jak antyszczepionkowcy i inne szury.

Przegrywy wypowiadają się o miłości, związkach, seksie, relacjach a nie mają o tym zielonego pojęcia i powielają tylko to, co piszą inni, dorabiają jakieś pseudonaukowe teorie typu #blackpill #redpill XD Normictwo, P0lki i Chady chcą nas zniszczyć i zaszczuć, to wszystko przez nich.

Antyszczepionkowcy wypowiadają się o chorobach, lekarzach, szczepieniach, epidemiach nie mając o tym zielonego pojęcia i powielają tylko to, co piszą inni, dorabiają filozofie i teorie spiskowe XD Naukowcy i koroporacje farmaceutyczne chcą nas zniewolicz i wytruć, to wszystko przez nich.

Oczywiście jak na ignorantów przystało, zarówno przegryw jak i antyszczepionkowiec są przekonani na śmierć i życie, że są oświeceni i mają racje. Wszyscy ci ludzie to ludzie prości, którzy są zaraz za pierwszym szczytem wykresu Krugera-Dunninga.

Obie te grupy żyją w bańkach informacyjnych tworzonych przez podobnych sobie ludzi i są odcięci od rzeczywistości.

Typowy człowiek nie skażony ideologią #przegryw w wieku 25 lat znajduje się na samym dole wykresu i zmierza ku końcowi. Tymczasem przegryw i antyszczepionkowiec tkwią latami w sferze wzmożonej ignorancji i w przekonaniu swojej nieomylności, gdzie tylko przełom jest w stanie cokolwiek zmienić. Przełomem w przypadku przegrywa będzie oświecenie, że nie wszystkie kobiety patrzą na wygląd, a dla antyszczepionkowca, że szczepionka jednak działa i nie powoduje autyzmu.

Miłego dnia

#przegryw #takaprawda #zwiazki #szury #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f59d8798679b6c666e7b6f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przegrywy są jak antyszczepionkowcy...

źródło: comment_1599724619lZj4ir9yMpyhz15QwvApVk.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @niezwornowazony: ja tam trochę się z tym zgadzam, te wszystkie dogpille, blackpille, megawążpille są jednak przerysowane

raz w życiu byłem w 3-letnim związku (ja wtedy 5/10, dziewczyna 3/10, dziś mam 30 l.) i wiem jak smakuje miłość i seks, i wiem też jaką frustrację i niemoc może powodować brak tychże, a to prowadzi potem do tworzenia podobnych treści

zaraz zwyzywają mnie od normanów, ale wywalone, uważam że przegrywa definiują
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1.Nie wiedz czym jest blackpill i redpill.

2.Na podstawie wykopowego memiarstwa i trolli oraz możliwe też własnego wyobrażenia przeciętnego przegrywa, stwórz sobie wizerunek grupy ludzi, którymi gardzisz.

3.Wymyśl pasujące pod twoją tezę proste porównanie.

...

Odwołaj się do efektu Dunninga-Krugera oraz przy okazji wysnuj 2 błędne wnioski z czego jeden bezpodstawnie zakłada, że przeciętny człowiek po 25 staje się ekspertem w dziedzinie związków (między innymi rosnąca ilość rozwodów na pewno
Urahra - @AnonimoweMirkoWyznania: 

 1.Nie wiedz czym jest blackpill i redpill.
 2.N...

źródło: comment_159973740915QGvXWrKKFgLu4hsLlVoD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tysiące przegrywów na tagu czekają na ostateczne obalenie ich wysrywów, czyli przeklejenie jakichś porządnych metaanaliz na temat atrakcyjności, które wskazują, że kobiety nie patrzą na wygląd. czekają na jakieś poważne badania z renomowanych uczelni, które wykazują, że fajne pasje i bieganie mają większy wpływ na atrakcyjność niż wzrost i twarz.

TYMCZASEM NORMIKI: hehe przegrywy sekta jak antyszczepionkowcy, a ja przecież mam kumpla 3/10 165cm i obraca modelki - ostateczny dowód, obalenie
  • Odpowiedz
ZakochanaRozowypasek: @greyson:

tysiące przegrywów na tagu czekają na ostateczne obalenie ich wysrywów, czyli przeklejenie jakichś porządnych metaanaliz na temat atrakcyjności, które wskazują, że kobiety nie patrzą na wygląd. czekają na jakieś poważne badania z renomowanych uczelni, które wykazują, że fajne pasje i bieganie mają większy wpływ na atrakcyjność niż wzrost i twarz.


najlepsze, ze kolejne badania powaznych uczelni jedynie potwierdzaja tezy przegrywów XD normiki czesto piszą, ze kobiety na tinderze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Coś w tym jest. Ale uważam że w przypadku przegrywów to bardziej taka reakcja obrona, sex tak bardzo nas otacza ze wszystkich stron i jest tak łatwo dostępny że człowiek może się załamać od samej świadomości tego jak bardzo jest aspołeczny.
  • Odpowiedz
@Rumix24: Tak ciężko wam pojąć, że generalizujecie i często gadacie bzdury? A najbardziej lubię czytać jak ogarnięci ludzie piszą rady, a przegrywy zamiast posłuchać kogoś ogarniętego to zaczynają, jak zwykle, wymyślać wymówki.
  • Odpowiedz