Wpis z mikrobloga

Zamykając temat #!$%@? się Ferrariego raz na zawsze. Ferrari w 2011 roku, mając 15 lat, zgłosił patusów którzy mu grozili nożem. No konfident w #!$%@?. Ja zawsze myślałem że konfident to osoba która sama popełnia przestępstwa a potem sprzedaje ziomków z którymi działa oby uniknąć odpowiedzialności.
Osoby którego wyzywają go od konfidenta powinny dostać ślinę na ryj. Że Ferrari teraz się zrobił wysportowanym kozakiem, nie znaczy że w 2011r też taki był. A Patusów powinno się utylizować, może przez zgłoszenie ferrariego czyjaś dziewczyna, siostra, syn, brat, nie został zaatakowany.
#famemma #mma #patostreamy
  • 37
@Fabriczo: Aha to 15 latek którzy waży 50 kg ma wyjaśniać patusów? W takim razie wyślij PDW chłopakom których ferrari skrzywdził, takie dobre chłopaki, na rakiete się składałeś?
@wieszjo: a skąd wiesz jak było naprawdę? Łatwo teraz oceniać. Równie dobrze mogło być tak, że chłopaki go trochę postraszyli a ten od razu poleciał na komendę i tam nakłamał. Prawda jest taka, że każdy od niego z miasta mu ciśnie czyli to nie był tylko młodzieńczy wybryk
@gracjan-rozenek: Po prostu jestem obiektywny. Nikt normalny nie będzie #!$%@?ć policjantów bo za to się idzie siedzieć. No jeśli twoim zdaniem jest #!$%@?ą bo ich nie #!$%@?ł to pozdro 600 i żyj dalej w takim światopoglądzie natomiast współczuje xD