Wpis z mikrobloga

Zamykając temat #!$%@? się Ferrariego raz na zawsze. Ferrari w 2011 roku, mając 15 lat, zgłosił patusów którzy mu grozili nożem. No konfident w #!$%@?. Ja zawsze myślałem że konfident to osoba która sama popełnia przestępstwa a potem sprzedaje ziomków z którymi działa oby uniknąć odpowiedzialności.
Osoby którego wyzywają go od konfidenta powinny dostać ślinę na ryj. Że Ferrari teraz się zrobił wysportowanym kozakiem, nie znaczy że w 2011r też taki był. A Patusów powinno się utylizować, może przez zgłoszenie ferrariego czyjaś dziewczyna, siostra, syn, brat, nie został zaatakowany.
#famemma #mma #patostreamy
  • 37
Ja napisałem

a przez kika lat się wyrobił i w wieku 20 lat już mógł #!$%@?ć takich patusów na baletach

Ty odpowiedziałeś

atakowany jestem boje się boje się ja się boje https://amadeuszferrari.pl/assets/don_frajerrni.mp4

Ty przytoczyłeś sytuację gdy ma już te 20 lat i wyśmiałeś że się obsrał policjantów i ich nie #!$%@?ł
Jeśli nie chciałeś wysmiać że ich nie #!$%@?ł to na #!$%@? odpowiadasz tym na móje zdanie że w wieku 20 lat
@piv01: troche to bardziej skomplikowane niz jak piszesz. musialbys przesledzic historie grupy żaby. Bedac swiadkiem koronnym nie zmieniasz sie na swietego czlowieka i dalej mozesz zachowywac sie jak w przeszlosci. Akurat chinczyk swego czasu fajnie wyjasnial mase i tego atencjusza tomasza chica