Wpis z mikrobloga

Zamykając temat #!$%@? się Ferrariego raz na zawsze. Ferrari w 2011 roku, mając 15 lat, zgłosił patusów którzy mu grozili nożem. No konfident w #!$%@?. Ja zawsze myślałem że konfident to osoba która sama popełnia przestępstwa a potem sprzedaje ziomków z którymi działa oby uniknąć odpowiedzialności.
Osoby którego wyzywają go od konfidenta powinny dostać ślinę na ryj. Że Ferrari teraz się zrobił wysportowanym kozakiem, nie znaczy że w 2011r też taki był. A Patusów powinno się utylizować, może przez zgłoszenie ferrariego czyjaś dziewczyna, siostra, syn, brat, nie został zaatakowany.
#famemma #mma #patostreamy
  • 37
  • Odpowiedz
To też tłumaczy dlaczego nikt nie chciał papierów na Ferrariego pokazać, czy to Malczyński, czy Polak, bo każdy zdrowo myślący by jeszcze pochwalił Ferrariego. Papiery na jego korzyść. Ale jak się zasieje ziarno to zawsze jacyś debile będą powtarzać
  • Odpowiedz
@Fabriczo: Aha to 15 latek którzy waży 50 kg ma wyjaśniać patusów? W takim razie wyślij PDW chłopakom których ferrari skrzywdził, takie dobre chłopaki, na rakiete się składałeś?
  • Odpowiedz
@wieszjo: a skąd wiesz jak było naprawdę? Łatwo teraz oceniać. Równie dobrze mogło być tak, że chłopaki go trochę postraszyli a ten od razu poleciał na komendę i tam nakłamał. Prawda jest taka, że każdy od niego z miasta mu ciśnie czyli to nie był tylko młodzieńczy wybryk
  • Odpowiedz
@gracjan-rozenek: Po prostu jestem obiektywny. Nikt normalny nie będzie #!$%@?ć policjantów bo za to się idzie siedzieć. No jeśli twoim zdaniem jest #!$%@?ą bo ich nie #!$%@?ł to pozdro 600 i żyj dalej w takim światopoglądzie natomiast współczuje xD
  • Odpowiedz
@wieszjo: Dokładnie, Różal o tym nie raz mówił, że konfident to osoba która robi z innymi coś nie do końca zgodnego z prawem i o tym wiedza, a potem jak się noga powinie i go złapią to dla ratowania swojej dupy wsypie kumpli ;> a nie osoba która zgłosi, że mu auto stukneli na parkingu albo napadli na jego matke
  • Odpowiedz