Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan: dokładnie tak, jak mówisz. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że wakacje nie muszą kosztować 3 wypłat. Co jakiś czas ktoś mnie pyta skąd biorę pieniądze na tyle wycieczek, a to są grosze, które mogę odłożyć z mojej jednej, biednej wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: a weź im nie tłumacz, oni wiedzą lepiej. Banda #!$%@? debili co to wyjedzie nad polskie morze raz na dwa lata, (albo i nie) więc dla nich NA ZACHODZIE to dopiero muszą być ceny. Przecież w Europie idzie spędzić weekend za kilkaset złotych w każdej stolicy, może poza Skandynawią i Amsterdamem (chociaż tutaj popularny myk to nocowanie w Haarlem). Ale oni wiedzą lepiej bo tak im się wydaje
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: no nie wiem. Ja tam u żadnej znajomej na insta nie widziałem zdjęć z drogich miejsc. Hotele wcale nie są takie drogie, a jak ktoś jeszcze jedzie raz w roku na all inclusive to sobie może porobić fotek z drinkami w basenie. A to wszystko za jakieś 3k złotych. Czy to jakieś niedostępne dla pracującego szaraka?
  • Odpowiedz
@zasadzka01: ostatnio byłem w Rzymie z dziewczyną: loty 200 zł w dwie strony (doliczmy ewentualny dojazd z i na lostniko, to 250). Do tego pokój 2-osobowy ok. 10 minut piechotą od Koloseum, 50 zł/doba od osoby. Przy 4 dobach (i 5 dniach) wychodzi 200 zł + 250 zł transport. Tańsze lokale to ok. 6 euro za danie, droższe 10-11. Plus jakieś przekąski ze sklepów i za 15-20 euro na dobę od
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem to można i tak, jak dla mnie to jakieś niskie te ceny podałeś, pewnie trzeba dobrze poszukać :) takich cen noclegów czy wyżywienia to ja nawet na Korfu nie widziałem w tym roku, a cenowo Rzym jest droższy. Nie, że Ci nie wierzę, ale raczej trzymam się tego, że te 2000 zł na głowę warto mieć, może 1500 zł
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Dokładnie, okazja nie oznacza normy. Wszystko się da ogarnąć dosyć tanio, ale nie wszyscy mają czas szukać tych ofert, a zwykle takie atrakcje kupuje się na ostatnią chwilę lub z dużym wyprzedzeniem.

Jak ktoś jest młody i nie ma innych zmartwień niż zapewnienie sobie życia do przyszłego miesiąca, to spoko, Da Się. Jednak ktoś planujący karierę, czy też rodzinę nie znajdzie na to czasu.

Nie wiem, gdzie ogarnąć taką pracę,
  • Odpowiedz
@zasadzka01: @ExitMan: ja cały czas piję do głównego tematu, czyli "jak laska podróżuje, to znaczy że daje dupy starym dziadom".

Plus widać że kompletnie nie orientujecie się w temacie, bo 7 minut zajęło mi znalezienie takiej oferty na przyszły miesiąc. Tydzień w Rzymie:

Oczywiście cena pokoju jest za dwie osoby więc należy ją podzielić na pół. Nie, nie jest to żadna nietypowa okazja, bo nawet niespecjalnie szukałem
z.....m - @zasadzka01: @ExitMan: ja cały czas piję do głównego tematu, czyli "jak las...

źródło: comment_1599764722e7hIjiHP5zkeXDFIyONtDr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: Mam koleżankę, która tak podróżuje, jednak na miejscu ogarnia sobie Chada, który jej sponsoruje jedzienie oraz inne atrakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna nauczyła się używać tzipy i dobrze się bawi, także chyba można tylko zazdrościć, bo podróżuje za maksymalnie 2k za tydzień. Była w ciągu ostatnich pięciu lat w 34 państwach. Jest ogarnięta, ale też ładna, więc geny mają ogromne znaczenie, co przegrywy zawsze podkreślają
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem zawsze sa kierunki gdzie jest taniej i miesiące w których jest taniej, ale jak nie kierujesz się tym, a wybierasz sobie miejsce a potem szukasz lotów czy noclegów, to może być inaczej. Jak ktoś mnie spyta za ile można spędzić wakacje, to raczej podam cenę wyższą niż minimalna po promocji. No i Włochy może przez koronę są tanim kierunkiem
  • Odpowiedz