Wpis z mikrobloga

@AZ-5: Miałem gastroskopię i najważniejsze to głęboko i spokojnie oddychać. Poddaj się temu, pamiętaj, że lekarz nie chce i nie zrobi Ci krzywdy i doskonale wie co robi. Takie myślenie bardzo uspokaja.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie każdy tak ma, ale ja mam strasznie silny odruch wymiotny i nie dało się go powstrzymać w żaden sposób, wystarczyło muśnięcie dna przełyku rurką i aktywował się natychmiast.

@Khaine: u mnie było to samo. Do tego za nic nie mogłem opanować żeby nie przełykać, przez co non stop przełyk mi się zaciskał na endoskopie. 2 dni potem miałem problem z przełykaniem i robiłem to z trudem. A ten ustnik to
@AZ-5: Miałem robione przez nos, stresowałem się w #!$%@?, a badanie nie było takie straszne. Jedyny nieprzyjemny moment z odruchem wymiotnym to jak musisz łyknąć rurkę, ale po tym już praktycznie bez stresu. Normalnie gadałem z lekarzem podczas badania.Najgorzej było wytrzymać caly dzień bez jedzenia :P
@AZ-5: ja miałam 2 razy,
Pierwszy pod narkozą a drugą bez...
Jak masz możliwość to bierz narkozę, czytając komentarze przypomniałam sobie dokładnie to uczucie( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pomimo że trzeba na czczo to jakimś cudem obrzygalam lekarza aż do łokcia, a miałam z 9lat wtedy
@AZ-5: Za pierwszym razem jest średnio. Za drugim razem to już nawet ciekawie. Miałem do dwunastnicy za drugim. Nawet się nie spodziewałem że tam coś czuć xd. O dostałem wycinek rzołądka "w nagrodę" xd.
Gorsza chyba jest tylko kolonoskopia albo żyganie przez 6h co 15 minut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)