Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
  • Odpowiedz
No ale widać że masz gdzieś opinie innych i to co inni myślą bo siłą chcesz narzucać innym swój tok myślenia więc nie pozdrawiam


@Maticwaniak: Bardzo dobrze, że ma gdzieś. Na tym polega wolność. I to inni narzucają swój tok myślenia jej.
  • Odpowiedz
@open-alpha: Gościu, ogarnij się. Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli chrześcijanie zostaną zaatakowani w kraju muzułmańskim po wyjściu z kościoła, wina leży po stronie ludzi, którzy wybudowali ten kościół. Gdyby nie ich prowokacja nie byłoby kłopotu.
  • Odpowiedz
@charmingman: @charmingman: słaba sytuacja, sam wywiesiłem flagę, w moim bloku mieszka dużo starych ludzi, ale nikt na mnie krzywo nie patrzy, wszyscy mówią ładnie dzień dobry :p ale jak widzisz wystarczy pojedyncza osoba żeby napsuć krwi

Jeśli ktoś serio myśli że wywieszenie flagi oznacza ogłaszanie wszystkim swojej orientacji, a nie solidaryzowanie się z uciskaną grupą społeczną to ja nie mam pytań XDD

Jeśli chodzi o incydent z drzwiami to nie
aski - @charmingman: @charmingman: słaba sytuacja, sam wywiesiłem flagę, w moim bloku...

źródło: comment_1599828384PHdrkbeUO4jz3ocjq9luIb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@open-alpha: realizowanie swojej wolności to głupia prowokacja xD Jak to jest mieć mentalność niewolnika? xD


@Cierniostwor: A czemu mialaby go pytać? xD Jak ktoś się boi, że mieszkanie babci zostanie zbeszczeszczone obrazkiem to neich nie wynajmuje.

@szybki_zuk: może robić co chce ale trzeba ponosić także związane z tym konsekwencje a nie jak dziecko dziwić się że nagle ktoś ma jakieś ale.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@open-alpha: Gościu, ogarnij się. Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli chrześcijanie zostaną zaatakowani w kraju muzułmańskim po wyjściu z kościoła, wina leży po stronie ludzi, którzy wybudowali ten kościół. Gdyby nie ich prowokacja nie byłoby kłopotu.

@merdig: ty się ogarnij powiedziała że zrobiła tomspecjalnje jak nie potrafi przewidzieć swoich konsekwencji i brać także za nie odpowiedzialność to niech odda dowód osobisty i niech napisze że mama za nią ma brać odpowiedzialność
  • Odpowiedz
@open-alpha: Ale co to znaczy ponosić konsekwencje? Ja się nie dziwię, bo ja wiem, że mieszkamy w dziczy. Ja się wkurzam. Chyba, że chodzi ci o to, że należy się z tym pogodzić? No sory, ale ja mam godność, a nie mentalność niewolnika. Jak chrześcijanin w innym kraju dostanie w morde bo poszedł do kościoła to też mu powiesz, że nie powinien się dziwić jak dziecko? xD
  • Odpowiedz