Wpis z mikrobloga

Gozdyra is over party czyli skąd ta nienawiść lewaków do Agnieszki

Wiele osób pyta mnie o co chodzi z Gozdyrą i dlaczego lewactwo nagle rzuciło się na biedną dziennikarkę.

Z radością wyjaśnię.

Wyjaśnienia podzielę na dwie części - czemu ja nie lubię Gozdyry i uważam ją za szkodnika i czemu szeroko pojęta lewica ma do niej problem. Oba punkty widzenia zazębiają się w niektórych momentach i sprowadzają do podobnej konkluzji, ale rozbijają o troche inne rzeczy.

Dlaczego ja nie lubie Gozdyry? Bo uważam ją za nędzną gimbodziennikarkę, która wybiła się na tworzeniu kontrowersji i dawaniu platformy ludziom, którym się ona nie należy.

Pamiętacie program Tak czy Nie? No właśnie, ja pamiętam i zaraz będe musiał to rozchodzić bo mam flashbacki. Generalnie w programach typu Rozmowy w Toku czy inny Jerry Springer wiadomo o co chodzi - o jak największą inbę w studiu, pokazanie jakichś totalnych szurów i pośmianie się. Każdy o inteligencji wyższej niż temperatura pokojowa wie że to jest na niby i nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością, a pewne rzeczy są przesadzone celowo.

Gozdi wzięła ten format i wrzuciła na bęben politykę i sprawy społeczne. Zapraszając przy tym osoby o totalnie skrajnych poglądach i konfrontacyjnym nastawieniu. Programy Gozdyry to nie jest publicystyka, to nie jest politico. To jest #!$%@? która nie ma na celu dojścia do jakiegokolwiek konsensusu ani prawdy, tylko jak najbardziej efektowną wymianę słowną, zakończoną okopaniem się głębiej na z góry wiadomych pozycjach. Potem byli Skandaliści i to był jeszcze większy festiwal żenady, zapraszanie Urbana i ubieranie go w strój biskupa byle wywołać kontrowersje to ruch tak żałosny że jestem w szoku że po tej akcji Gozdi nie wstydzi się dalej występować w telewizji.

Gozdyra przy tym zawsze próbuje wyjść na tą wyważoną i neutralną. Nawet kiedy zaprasza do siebie skrajnych prawaków głoszących tezy z dupy, to po prostu stwierdza że każdy ma prawo do opinii XDD Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie że jakby Gozdi przenieść do lat 30 XXw. to poprowadziłaby program z Żydem i naziolem, a kiedy ten drugi darłby mordę o czystości rasy i konieczności wyeliminowania niepotrzebnych elementów ze społeczeństwa spojrzałaby w kamerę i z miną smutnego mopsa powiedziała:

JAK PAŃSTWO WIDZĄ TEMPERATURA W STUDIO GORĄCA, OBIE STRONY NIE POTRAFIĄ POWSTRZYMAĆ EMOCJI I MAJĄ SWÓJ PUNKT WIDZENIA.

No X #!$%@? D Agniesiu, X #!$%@? D.

Skąd więc ta nienawiść lewicy wobec Gozdyry? Nie chodzi tu bynajmniej wyłącznie o sprawe misgenderowania Margot i niepotrzebnego dalszego brnięcia i wyciągania argumentów typu "kolega gej".

Gozdyra jest uznawana przez lewą stronę za matkę chrzestną Konfederacji, szurów i skrajnego prawactwa w Polsce. ALE JAK TO MATI PRZECIEŻ ONA JEST LEWACZKOM.

To kim ona jest w oczach wykopowej szurii to nie moja sprawa. Faktem jest że kiedy jeszcze Konfederacja nie istniała, a indywidua typu Bosak, Winnicki, Korwin czy Braun pojawiały się w mediach raz na ruski rok, to Gozdi dała im platformę do zaistnienia. Najpierw w Tak czy Nie, potem w Skandalistach, w międzyczasie w różnych pomniejszych wywiadach na antenie Polsatu.

Zgodnie z przyjętą postawą "neutralnej dziennikarki" Agniesia pozwalała im regularnie głosić swoje farmazony na antenie, nawet kiedy wdała się w jakąś dyskusję z Korwinem twierdzącym że kobiety są głupie albo coś to i tak zapraszała go ponownie. Wyświetlenia od gimbów same się nie nabiją, a jak już raz poczuła jakim viralem niesie się po necie "masakrowanie lewaków" to już nie mogła się powstrzymać od sięgnięcia po kolejne ciasteczka nasączone wyświetleniami.

Nawet teraz w sprawie przemysłu futrzarskiego Gozdi zamiast zaprosić kogoś rozsądnego zaprasza Sośnierza, o którym wiadomo że twierdzi że zwierzęta nie odczuwają cierpienia i kłóci się z Korolukiem pod jego filmikiem XD Myślicie że ona tego nie wie? Ona to wie doskonale i robi to celowo.

Nie dziwie się też osobom trans, któych wizerunek w ostatnich latach kreowała niejaka Rafalala - osoba skrajnie patologiczna, wulgarna i agresywna. Gdzie szeroka publiczność poznała Rafalalę? WIADOMO ŻE U GOZDI XD

Ps. Gozdi i Jaruzelska na Insta pod ogłoszeniem o wspólnym wywiadzie ironicznie bóldupią o bycie nazywanymi faszystkami. Zapraszajcie więcej Michalkiewiczów i pozwalajcie im dalej jechać po ofierze gwałtu, Braunów, Cejrowskich chcących nawracać siłą, Korwinów twierdzących że kobiety są głupie i Sośnierzy którzy twierdzą że zwierzęta można zabijać i panbuk się cieszy.

#bekazprawakow #gozdyra #gozdyraisoverparty #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka
Kozajsza - Gozdyra is over party czyli skąd ta nienawiść lewaków do Agnieszki

Wiel...

źródło: comment_1599811135yJBOFFOw8TyOBhPhV1NPgm.jpg

Pobierz
  • 46
@Dawid96: W oczach rozsądnych ludzi oni się zawsze i wszędzie ośmieszają, problem w tym, że tych rozsądnych w Polsce jest względnie niewielu, za to matołów łykających każdą, byle głośną i kontrowersyjną pierdołę, jest zatrzęsienie, co widać zresztą po wynikach każdych wyborów. I właśnie szeroki dostęp do ich ucha i księżycowej pustki między uszami daje im ta pseudodziennikarska atencjuszka, z którego oni ochoczo i radośnie korzystają.

To nie jest dziennikarstwo, to szambo,
@Kozajsza: Sikorski ostatnio zrobił posta między innymi o RPD i tak go skończył:

Ale szczególnie irytujące i niepokojące jest to, że media wciąż takich ludzi zapraszają do rozmowy i pozwalają popularyzować te „opinie” w imię tolerancji i pluralizmu. Przypominam więc, że nie każde zdanie jest opinią, a tym bardziej opinią, której należy się szacunek. Jeśli nasz pogląd dotyczy rzeczywistości, a nie tylko subiektywnych doświadczeń, to musi mieć oparcie w faktach. Kiedy
@Kozajsza: Czy miewasz również problemy, z tym, że mainstreamowe media zapraszają do siebie polityków faszystowskiej partii rządzącej??? TAK, wiem, punkt widzenia rządzących trzeba przedstawić szerszej publiczności- i od tego mają swoją Goebbels TV...

Do czego zmierzam- jeżeli lewica będzie uważać za swojego głównego wroga Konfederację, tracić czas na polityczną piaskownicę i pisać długie pasty o jakiejś Gozdyrze, której nikt nie rozpoznałby w sklepie w kolejce po bułki, zamiast zmagać się z
@wasted: Zależy co rozumiesz poprzez lewicę, bo jeśli chodzi o partię Lewica to oni chyba sami sobie są obecnie największym wrogiem w wielu kwestiach.

Wpis ma na celu jedynie wyjaśnienie dlaczego ludzie nie lubią Gozdyry, bo widze że niektórym przepala styki od jakiegoś czasu.

A samo słowo "lewica" w moim tekście jest użyte w kontekście wykopowym, gdzie wszystko co nie jest skrajną prawicą to od razu obrzydliwe lewactwo.
@Kozajsza: +1, dokładnie tak samo uważam o tej gwieździe Polsatu. Nie wiem czy chęć dawania trampoliny faszolom i innym szurom wynika z niedoinformowania, naiwności czy zwykłego cynizmu ale oswajanie poglądów, które jeszcze 10 lat temu słusznie by się do mainstreamu nie dostały jest obrzydliwe.
Już nie mówiąc jak uparcie na TT nazywała Margot męskimi zaimkami, ale te ignorancję to jeszcze jestem w stanie wybaczyć.
Promowanie opinii opartych o przemyślenia z dupy jakichś szurów i legitymizowanie ich w swoich programach to głupota i szkodnictwo.

@Kozajsza: Oczywiście to, co jest przemyśleniem z dupy, ustalasz ty?
Sikorski należy do partii, która używa stanowiska MSW do niszczenia opozycji, więc może jego opinię opartą o przemyśleniach z dupy przemilczmy?