Wpis z mikrobloga

#rower #szosa #rowerowyrownik Hej mirkowe rowerowe świrusy! Jedzie do mnie szosa Kross Vento, nie czuję się jednak jeszcze gotowa na przygodę z pedałami SPD - w takim razie polecilibyście jakieś „zwykłe”?
  • 10
@mmichal: Kuszą, kuszą, ale aktualnie w nocy mało co śpię przez swojego 4miesiecznego szkraba, a jeżdżę z rana i nie wiem czy będę na tyle przytomna żeby to ogarnąć, a wrócić do domu trzeba w całości :D
@4x80 juz się zaraz doedukuję
Jedzie do mnie szosa Kross Vento, nie czuję się jednak jeszcze gotowa na przygodę z pedałami SPD - w takim razie polecilibyście jakieś „zwykłe”?


@Zuu: jest jeszcze system click'r od Shimano - tak naprawdę są to SPD+Platformy, al te spd mają bardzo niską siłę wypięcia
@Zuu: Jeżeli szukasz ekonomicznego rozwiązania, to ostatnio zmieniłem plastikowe pedały na aluminiowe NEXELO FP-961 (całe 20zł na allegro). Jak na moje odnóża (45) mogłyby być ciut większe, ale bardzo poprawiła się przyczepność podeszwy, w końcu but mi się nie ślizga (a ostatnio wracałem kilkadziesiąt kilometrów w ulewie, podwójnie doceniłem :). Na SPD też brak mi odwagi :)