Wpis z mikrobloga

Uwaga, podaję przepis na PRESTIŻOWY APARTAMENT. Co musisz zrobić w mieszkaniu, aby dodać w ogłoszeniu hasła typu "bardzo wysoki standard":
- Jedną ścianę wyłóż cegłami. Powieś telewizor (może być najtańszy, byle duży).
- Podwieszany sufit i ledy, najlepiej takie, które ciężko wymienić jak się przepalą.
- Białe meble z Ikei. Obowiązkowo stolik LACK (kosztuje 25zł).
- Szare panele na podłodze. Są najtańsze i wyglądają skandynawsko. Dobrze komponują się z meblami z Ikei.
- W sypialni fototapeta na jednej ścianie. Materac już może być dowolny, taki co się wygniecie do deski po pół roku też jest ok.
- Ogromny zegar na całej ścianie z Aliexpress. Można kupić też za grosze na Allegro. Niedaleko jakieś napisy motywacyjne różnymi fontami.
- Kuchnia, wiadomo - Ikea. Palniki, lodówkę itd. bierz najtańsze.
- W łazience najtańsza armatura, byle niestandardowa. Ma być dizajnersko. Mycie i walory użytkowe nieistotne, np. może być mikroumywalka w kształcie miseczki przykręcona do deski zamiast takiej większej, normalnej.
- Podjedź do Castoramy i kup jakieś dodatki na promocji. Mogą być np. lampy w kształcie żarówek. Zawieś je na takiej wysokości, aby regularnie walić o nie głową.
- Plastikowe kwiatki, jakieś tanie obrazki, inny kicz - wg. uznania, poupychaj po rogach.

#nieruchomosci #mieszkanie #heheszki
  • 28
@mickpl: jak miałam do wyboru standard PRL, a ikea wszędzie to jednak wolałam to drugie. Nawet za cenę paru stówek więcej. Można się śmiać z tego "apartamentu", ale jak ktoś chodził i szukał mieszkania do wynajęcia to ludzie za rudery chcą wygórowaną kasę i najlepsze, że zawsze znajdą jakiegoś chętnego. Szczególnie studenta.
@mickpl: OPie, sama prawda. #!$%@? mnie strzela że nie idzie kupić normalnych szafek do kuchni czy meblościanki przez tą modę a'la Ikea. Dostań gdzieś boazerię czy normalne płytki białe do łazienki takie jak dawniej, mission impossible. KIbla z półeczką to już chyba z 15 lat nie widziałem w sprzedaży bo każdy chce mieć #!$%@? podwieszany klozet...