Wpis z mikrobloga

@galas771: Tak jak pisał kolega @Zordon_ - nie ma co panikować. Ja takie coś mam od miesiąca i jeśli nie ma problemów z karmieniem z cycka to sytuacja jest na prawdę spoko. Śmieszne to takie, małe i obsrane ale fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podstawowa zasada, której staram się trzymać - nie przejmować się tym co inni mówią. Zawsze usłyszysz: a dokarmiają z butli to źle, a
@galas771 pozdro Miras, moja córka ma 8 dni. Więcej problemów mieliśmy na początku z psem niż z nią. Je i śpi i tego ci też życzę. Fantastyczne doświadczenie. Wysypiam się lajtowo, a staram się wspomagać żonę jak tylko się da. No i polecam urlop na te pierwsze dni.
@TatoAktywny: @galas771: Z tym wyśpij się bo potem nie będziesz miał okazji to #!$%@? rada pod słońcem, wiem z doświadczenia. Nie da się wyspać na zapas nie możesz ku..a wziąć kredytu w przespanych godzinach nie ma takiej opcji. Lepiej już organizuj się dookoła wstawania o popier..ych godzinach nie będziesz miał takiego szoku. Bo serio brak snu cie pozamiata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
o taki wykop walczyłem! Dzięki miras za słowo prawdy a nie pitolenie, że to już Panie koniec spania itp ;)

@galas771: najwięcej do powiedzenia na tematy spania, srania, rzygania mają chyba ci, którzy tak na prawdę nie mają dzieci, ale słyszeli albo mają, ale nie chcieli.

Mój ma już ponad 2 lata i jedyne co było rzeczywiście słabe to kolki (2-5 miesiąc), na szczęście tylko w dzień.
Spanko to złoto, bombel