Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Sobota, 12 września 2020. Imieniny: Gwidona, Radzimira, Marii. Słońce wstało dziś o 06:14. Świecić będzie 12 godzin i 56 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:11. Ciemna noc zapadnie o 20:31, ale gwiazd można wypatrywać od 19:47.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 15
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry! Sobota, chyba będzie ciepło, tak windy podpowiada, bo na razie na samym polarze trochę chłodno. Chwilę popracuje, szybkie zakupy i na chatę poleżeć i pranie wstawić. Może kebab u Turka jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º) Miłego dnia życzę Państwu. Hej!
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @AllGoesWrong @omi-omi @keisezrG @TomTailor100 @Tanczacy_paralityk @unizony_czlonek @Hansim33 @shitty_support @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01

Dzień dobry w sobotę!
Tydzień długi, dużo spraw popchnięty h do przodu więc jest satysfakcja.
Praca Troche przepłacona zdrowiem, więc muszę gorski wypad w teren odwołać @algus @Wejszlo @unizony_czlonek @omi-omi.
A wielka szkoda bo weekend chyba wypada słonecznie:(

Przyjemności w weekend, relaksu i braku spiny!
Helooooł ( ͡° ͜ʖ ͡°)@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33

@wyinwidualizowany awwww ( ʖ̯)

Wczoraj nie mogłam zasnąć. O 23 poszłam kupić sobie piwko i kebsa xD Zjadłam, wypiłam - zasnęłam jak dziecko xD

A dziś przyjeżdża do mnie kumpela ze Szczecina