Wpis z mikrobloga

#!$%@? można dostać. bije gościa w lidze już mam załadowan atak klikam go ni #!$%@?, przeciwnik mnie ubiegł ale ok bariera i już po niej klikam na załadowany atak i co?..... przeciwnik używa kolejnego charge ataku xD ten tryb jest tak #!$%@?, że nie da się bez oszukiwania grać
#pokemongo
  • 10
@Mam-na-imie-Porucznik: tutaj ładowanie ataku zależny kto jaki miał charge atak i jaki fast atak. Ataki ładowane różnią sie ilością energii jaka potrzebują by go użyć, a fast ataki też maja różna silę przyrostu tej energii, a koleś widocznie miał szybko ładujący się atak i go sobie wcześniej naładował podwójnie, bo pewnie wiedział że masz jakis długo ładujący się atak. Poogladaj sobie jak na YT walczą i zobaczysz że w pvp są
@boniek001: przecież OP wie że można naładować sobie podwójnie charge'a, czytaj też komentarze a nie tylko główny wpis. Problem leży w tym że normalnie powinien móc rzucić swojego charge'a między nimi.

@Mam-na-imie-Porucznik: Prawdopodobnie jakiś lag, chyba że przed pierwszym chargem przeciwnika tylko wydawało ci się że zdążyłeś kliknąć swój, a przed drugim nie zareagowałeś odpowiednio szybko lub sądziłeś że nie musisz już klikać (bo jest kliknięty) i rywal cię ubiegł.
@nobrain: człowieku, co ty pieprzysz xD po pierwsze, prezes pisał o wyższym ataku żeby wygrać CMP, a ty ni z gruchy ni z pietruchy wyjeżdżasz z niższym xD po drugie, jaki niby związek z problemem OPa ma domniemane przegranie CMP, skoro w takim razie jego atak powinien wejść automatycznie po pierwszym charge'u przeciwnika? Po trzecie, "zeby miec wyzsze cp" świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o co chodzi z
@Mam-na-imie-Porucznik: gadanie. Wszystko działa w 90% w porządku. Jedynym problemem bywają lagi w godzinach większej aktywności. Tak jaj pisano wyżej zazwyczaj Twój problem wynika z niezrozumienia zasad ładowania ataków, ilości energii potrzebnej do naładowania ataku Charge oraz ilości energii generowanej fastem.

Jakimi pokami grasz jaki masz ataki Fast i charge? Przy walce z jakim pokiem wystąpił w/w błąd?