Wpis z mikrobloga

@anotmajarny @JakTamCoTam Międzynarodowe centrum kongresowe, dlatego takie duże. Bazowo byłoby znacznie więcej osób, ale Covid ()

@elf_pszeniczny @M1PH6_5 Dzięki
@bsl Jak najwięcej ( ͡º ͜ʖ͡º)

@entomb Magnusy grają na tych szachownicach. Pierwsze 10 szachownic, gdzie grają najsilniejsi, wyróżniają się tym, że są połączone z systemem. Wtedy zapis z ich partii zapisuje się w bazach szachowych (Takie wielkie archiwum z partiami)
Pobierz jaxonxst - @anotmajarny @JakTamCoTam Międzynarodowe centrum kongresowe, dlatego takie...
źródło: comment_1599989212IIOWiCtnxyR0NPvUBPb9oy.jpg
@jaxonxst: tak mi się skojarzyło:
- Moi synowie to prawdziwi geniusze boksu!
- Nie próbowałeś ich nauczyć choćby czytać?
- A po co im to? Świetnie sobie radzą na ringu; wczoraj na zawodach spuścili łomot wszystkim, nawet takim o głowę od nich wyższym.
- Ale czytanie przydaje się w życiu.
- Boks się przydaje. Na koniec przyszedł do sali główny sędzia i jak ich zobaczył, to dał im wszystkie medale.
-
@AlfredoDiStefano Nope
@JakTamCoTam Generalnie powinno się nosić na terenie budynku, upominają, ale nikt nie przymusza i połowa osób chodzi bez. Dezyfekcja była jedynie podczas wejścia do budynku. Grać (dzięki Bogu) możemy bez masek :)
@Cesarz_Polski Panie, ja to opanowałem tajemną sztuke bicia w przelocie
@Vit77 Niestety jestem słaby i moje partie odbywają się po 2 stronie budynku. Nie ma jak ( ͡º ͜ʖ͡º)