Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nudzą mnie seriale, nigdy ich nie lubiłam, w sumie tak w głębi duszy czuję wręcz pogardę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie widziałam tych tasiemców dla normictwa, jak "Gra o Tron", "Breaking Bad", więc nie rozumiem memów z nimi związanych.
Co lubię? Gry, bo pomimo, że są długie to mam wpływ na akcję, książki, czasami filmy. Ale serialami naprawdę gardzę, poza tymi, które pokazali mi rodzice w dzieciństwie, np. "Czterdziestolatek" o Stefanie Karwowskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy według was coś straciłam w życiu?
#seriale #sztuka #niepopularnaopinia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5de3ab8679b6c666e7be21
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
ŻarliwaUkochana: Nic nie straciłaś. 40-latek ponadczasowy, a tym amerykańskim szitem nie zawracaj sobie głowy. Najzabawniejsze, że to puste normictwo podnieca się jakimś gównem a za pół roku nawet nie pamięta co oglądało. Takie utylitarne podejście, byle żeby się zabawić, nic z tego nie wynieść, wchłonąć i wydalić. To samo mają z muzyką. No ale z drugiej strony jak się teraz nagrywa takie gówna to nie dziwię się, że nie ma ochoty
  • Odpowiedz
Taka prawda: Ja też nie lubię takiej formy, już wole filmy: obejrzeć, ocenić, dobry lub zły i nara.
Scenarzyści często też nie wiedzą kiedy przestać i ciągną temat na siłę np serial "Lost", wyjątkiem są może zwarte produkcje na kilka odcinków jak "Czarnobyl".

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
BiałkowaAzjatka: Breaking Bad nie był dla normictwa, bo ten serial to w pewnym sensie studium specyficznego i ciekawego przypadku przegrywa i to właśnie było w tym serialu najfajniejsze. A jeśli chodzi o jakieś fantasy gówna to też nie oglądam, bo mnie to nudzi tak samo jak cała ta zoomerska kultura gier komputerowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle co z zestawienie, 40-latek i te wszystkie współczesne seriale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie znam twoich preferencji, ale z pewnością znajdzie się kilka seriali, które z pewnością wpasowałyby się w twój gust. Tracisz poprzez całkowite zamknięcie się, a genialne historie niekoniecznie muszą zamykać się w obrębie jednego filmu na ok. 2h. Podobnie jest z grami, książkami, muzyką. Wybieraj mądrze.
  • Odpowiedz