Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki! Robię #rozdajo gry #escapefromtarkov. Klucz do gry kupiłem na allegro za 160 zł. #gra posiada własny launcher Battle state games. Chcę oddać grę ponieważ jednak to nie mój klimat, jest dość wymagająca i jak dla mnie strata całego ekwipunku jest dość irytująca... Co około pół roku w samej grze jest wipe, czyli resetowanie wszystkiego w grze. Tracimy przez to cały sprzęt i musimy zdobywać ekwipunek od nowa.

Osoby co rozpoczną grę muszą liczyć się z tym, że w grze jest masa pro graczy i osoba zaczynająca dopiero przygodę z tą grą zostają wrzucone na bardzo głęboką wodę! Zaczynacie z gównianym sprzętem a musicie mierzyć się z osobami co posiadają noktowizor, słuchawki zapewniające lepszy słuch, elitarne pancerze i masę innych udogonień...

Po prostu wkurzyła mnie ta gra i nie jest dla mnie... Może któryś z Was ją, polubi.

Losowanie do jutra do godziny 20, zielonki sami wiecie ;)

A i jeszcze jedno. Osoba co wygra musi podać mi email abym mógł go ustawić w launcherze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
@Ricochet: Tarkov był spoko na początku ale jak dla mnie za dużo pododawali niepotrzebnych rzeczy i teraz trzeba grindować codziennie po kilka godzin, żeby jakiś fajny sprzęt mieć. Tarkov miał być realistyczny i mega trudny ale moim zdaniem przesadzili i tylko totalni maniacy w to teraz grają.
  • Odpowiedz
@JustKebab: masz zupełną rację! Wiele z tych sprzętów mogli nie wyprowadzać, choćby celowniki termiczne. Grałem w drużynie z gościem co miał wywalony w kosmos ekwipunek. Gdy już nie żyłem oglądałem jego rozgrywkę (na discord jest możliwość udostępnienia ekranu). Gościu siedział w krzakach i ściągał sobie noobków xD to był moment, w którym postanowiłem oddać tę grę.
  • Odpowiedz