Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebuję porady. Chcę zmienić obudowę na nową z dobrym przepływem powietrza, z tym że musi mieć przynajmniej miejsca na 5 dysków (3 SSD i 2 HDD) obsługiwać format ATX i mieścić AiO 240 mm; najlepsze co widziałem w tej kategorii to Fractal Meshify C, tylko się zastanawiam czy 315 mm na GPU nie okaże się za mało na najnowsze RTXy (tak wiem 3080 FE ma 288 mm) czy RXy. I tutaj zwracam się do społeczności, może wy macie jakieś dobre typy?
#komputery #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
@Tradey: Dlatego sam osobiście patrzę na MASTERCASE H500M ale to trochę większe zwierze. I dwóch HDD nie potrzebuję, bo też korzystam z 3SSD + 1 m.2, bez HHDków, jak tam z tym to już nie wiem.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Ach tak, 500DX czyli modyfikacja Pure Base 500, tylko wywalili drugie USB B na rzecz złącza C, powinienem był wspomnieć też, że zależy mi na przynajmniej 2 standardowych portach USB na froncie. Obudowa niezła, z tego co słyszałem łączące sensowne temperatury z wyciszeniem, żeby nie ten front panel to bym się pewnie nie zastanwiał, chociaż... zawsze mogę sobie jakiegoś huba podłączyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tradey: może Corsair 275R? Ostatnio składałem kumplowi kompa do tej obudowy i wyszło bardzo dobrze. Dużo miejsca z tylu na cable management, sporo slotów na HDD i SSD (musisz sprawdzić w specyfikacji czy Ci wystarczy) i bez problemu weszła karta 286mm.
  • Odpowiedz